Tworzenie stron internetowych Brzozów, Krosno, Rzeszów

Derby gminy Brzozów

refreshOAuth2Token got the following response:
{ "error": "invalid_request", "error_description": "Missing required parameter: refresh_token" } using refreshToken

W sobotę 9 kwietnia na stadionie w Brzozowie odbywał się dwumecz pomiędzy młodzieżowymi zespołami Brzozovii  Brzozów oraz Iskra Przysietnica nazywanym derbami. Pierwsi swój mecz rozgrywali juniorzy.  Faworytem zdecydowanym był klub Iskry Przysietnica którego zawodnicy grają twardą piłkę. Dominacja również fizycznością oraz wzrostem. Zespół gospodarzy posiadał znaczące braki kadrowe,  przyczyną tych nieobecnością jest gra kilku zawodników w drużynie seniorów. Pierwsze akcje meczowe potwierdzają niestety dominacje fizyczno-wzrostową, ale gospodarze bronią się bardzo mądrze wyprowadzając groźne kontry. Mecz mógł się podobać był on ciekawym widowiskiem obfitującym w emocje sportowe. W ostatnich minutach meczu mogliśmy zdobyć zwycięskiego gola, ale pechowo trafiona piłka przez Macka Dykę z kilku metrów przeszła obok bramki.  Podsumowując  to spotkanie można powiedzieć, że nie straszny taki jest diabeł jak go malują.

W drugim spotkaniu wybiegli na boisko zespoły trampkarzy, gospodarze byli bojowy nastawienie chcąc się zrewanżować za minimalna porażkę w poprzedniej rundzie. Po pierwszej połowie pomimo kilku dogodnych sytuacji bramkowych, po błędzie naszego bramkarza przegrywamy 1:0. Po przerwie trener dokonał kilku zmian co znacznie poprawiło jakość i szybkość gry efektem tego było dwie ładne składne bramki dające nam zwycięstwo i 3 pkt. Warto zaznaczyć, że oba spotkania było dobrymi i ciekawymi widowiskami.      (MB)