Tworzenie stron internetowych Brzozów, Krosno, Rzeszów

Dreszczowiec w Przysietnicy

Mamy 80 minutę spotkania Iskra przegrywa z Iwoniczem 0:2 a dodatkowo gra w 10-ciu po czerwonej kartce którą obejrzał Krzysiek Bąk. Co można zrobić w tym momencie? Są dwa wyjścia. Pierwsze to spuścić głowy, przebiegać do końca spotkania i pogodzić się z porażką. Druga to pokazać sportową złość, silny charakter, ruszyć do ataków i zacząć odrabiać straty. Tą drugą wersję zaprezentowali nam zawodnicy Iskry w dzisiejszym spotkaniu. Najpierw bramkę kontaktową zdobywa Dawid Szczepek, wlewając nadzieję w serca kibiców, a w doliczonym czasie gry Marek Szałajko Maruładoprowadza do wyrównania. Gości byli oszołomieni tym zwrotem akcji ale nie spodziewali się że ostateczny cios jeszcze przed nimi. Iskra wykonuje rzut wolny, po którym piłkę głową wybija obrońca przyjezdnych, ta jednak spada pod nogi Marka, który przy oddawaniu strzału jest faulowany. Sędzia pokazuje na 11 metr, a karnego na gola zamienia Dawid Szczepek.
Takiego dreszczowca przy mocno padającym deszczu w pierwszej połowie w Przysietnicy nie było już dawno. Ważne że po końcowym gwizdku to podopieczni trenera Sławomira Skwarcana schodzili zadowoleni i oby tak dalej. (P.H)