Tworzenie stron internetowych Brzozów, Krosno, Rzeszów

Hattrick Pawła Kułaka

refreshOAuth2Token got the following response:
{ "error": "invalid_request", "error_description": "Missing required parameter: refresh_token" } using refreshToken

Nic nie wskazywało na to,że Płomień Zmiennica odniesie wysokie zwycięstwo. W niedzielnym meczu, w drużynie gospodarzy zabrakło 6 podstawowych zawodników.

Od pierwszych minut spotkania było widać walkę obydwu drużyn na całym boisku, z przewagą gospodarzy, którzy przeprowadzili więcej składnych akcji. Pierwsza połowa zakonczyła się wynikiem 0-0.

W drugiej połowie obydwie drużyny prezentowały dobrą, twardą  grę. W 89 minucie, sędzia dyktuję rzut karny. Faul na Orłowskim pewnie wykonuje P.Kułak, minutę później drugiego karnego sędzia dyktuje za faul na P.Kułaku, którego pewnie wykorzystuję sam poszkodowany. Trzeciego gola P.Kułak zdobywa w doliczonym czasie gry, po dobitce strzału R.Prajsnara.

Mecz kończy się wynikiem 3-0 dla Zmiennicy.

Zdjęcia z meczu dostępne po kliknięciu „Czytaj więcej”