Tworzenie stron internetowych Brzozów, Krosno, Rzeszów

W Krośnie niespodzianki nie było

Wczoraj (6.09.br.) została rozegrana II Runda Okręgowa Pucharu Polski. Brzozowia Brzozów jako gospodarz swój mecz z III ligowymi Karpatami rozegrała w Krośnie. Przegrana 0-4 (0-2) Brzozovii na pewno nie przynosi ujmy zawodnikom.

Po meczu powiedzieli- Trener Karpat ADAM FEDORUK– ”Pierwsza połowa nie do końca zadowoliła bo mieliśmy wejść w mecz głębokim pressingiem grając szybką piłką i chcieliśmy stwarzać te sytuacje. Widziałem, że drużyna Brzozovii nastawiona była na defensywę i dlatego uniemożliwiło nam takie szybkie ataki i szybkie rozgrywanie piłki. Dlatego ten mecz w pierwszej połowie był nie do końca jak byśmy sobie tego życzyli ale na szczęście druga połowa była dużo lepsza widać było, że drużyna Brzozovii już troszeczkę opadła z sił my mieliśmy więcej miejsca wprowadziliśmy nowych świeżych zawodników i ta gra układała się zdecydowanie lepiej szczególnie młodzi zawodnicy pokazali, że dużo potrafią i mogą grać na poziomie seniorskim.”

Trener Brzozovii Maciej Bednarczyk– ”Uważam, że chłopcy wybiegali to spotkanie dostosowali się do poziomu szybkościowego przeciwnika co uchroniło nas przed straceniem więcej niż te cztery bramki. Ogólnie pierwsza połowa to jest mądre przesuwanie się straciliśmy tylko dwie bramki z zespołem wiadomo trzecioligowym. W drugiej połowie wyszliśmy również z nastawieniem na obronę własnej połowy i wyprowadzenie jakieś skutecznej kontry. Straciliśmy w drugiej odsłonie jeszcze dwie bramki. Wynik 4-0 dla Karpat uważam, że nie jest blamażem. Chłopaki zagrali na poziomie własnych umiejętności a ja osobiście jestem zadowolony ze swojego zespołu”.