Płomień Zmiennica- Gimball Tarnawa 0-2

Dziś (19.03.br.) na stadionie w Zmiennicy został rozegrany zaległy mecz rundy jesiennej klasy ”A”.  Płomień podejmował zespół Gimball Tarnawa. Na pewno mocno wiejący wiatr nie pozwolił na dobrą grę obydwu drużynom. W pierwszej części pierwszej połowy gra toczyła się w większości w środku pola. W drugiej gospodarze uzyskali lekką przewagę w grze, 35 minucie mieli nawet okazję do zdobycia pierwszej bramki w meczu lecz mocny strzał napastnika Zmiennicy obronił golkiper z Tarnawy. Końcówka pierwszej połowy zdecydowanie należała już do ”Płomienia” ale wynik już się nie zmienił i na przerwę do szatni drużyny schodziły przy wyniku 0-0. Początek drugiej połowy to kopia pierwszej, gra toczyła się w środku pola dopiero w 61 minucie po błędzie obrony Płomienia  goście zdobyli pierwszą bramkę w meczu. Gospodarze po utracie gola ambitnie grając dążyli do wyrównania ale bezskutecznie bo większość ich strzałów na bramkę była niecelna. W 73 minucie Gimball zdobył drugiego gola, (rzut z autu przedłużył główką zawodnik z Tarnawy co kompletnie zaskoczyło bramkarza gospodarzy). Do końca spotkania wynik już się nie zmienił i goście wygrali to spotkanie 2-0.