Tworzenie stron internetowych Brzozów, Krosno, Rzeszów

Szachy Błyskawiczne

W sobotę 25 XI 2017 r w TRYŃCZY zostały przeprowadzone Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w szachach błyskawicznych [ 3 minuty +2 sekundy na ruch ]. W turnieju wzięło udział 64 zawodników w tym Aleksandra Kozubal i Paweł Sowiński. Wszyscy zawodnicy [ dorośli i juniorzy ] rozegrali 15 rund w jednej grupie. W sumie Aleksandra zdobyła 8 punków a Pawełek 6.5. Dopiero po turnieju nastąpił podział na 4 grupy w zależności od osobistego rankingu Fide. W wyniku takiego podziału i zdobytych punków Aleksandra zajęła I miejsce w grupie C a Paweł zajął I miejsce w grupie D. Za 3 tygodnie w Katowicach odbędą się Mistrzostwa Europy w szachach szybkich .Na te zawody wybierają się; Aleksandra Kozubal, Zuzanna Jurkiewicz, Maja Mazurek i Paweł Sowiński. Na dzień dzisiejszy do turnieju szachowego w Katowicach potwierdziło udział ponad 1000 zawodników. (KK)

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar