Tworzenie stron internetowych Brzozów, Krosno, Rzeszów

Wielkie Derby Powiatu dla Iskry Przysietnica

Dziś (1.10.br.) na stadionie ULKS ”Grabowianka” w Grabówce odbył się mecz derbowy w którym miejscowi podejmowali ”Iskrę” z Przysietnicy. Mecz wywołał duże zainteresowanie wśród kibiców i sympatyków futbolu obydwu drużyn. Dzisiejsze derby stały na dobrym poziomie, było dużo walki, szybkich składnych akcji, zaciętości i twardej gry. Iskra  lepiej zaprezentowała się w tym spotkaniu wygrywając 2-0 (1-0). Pierwsza bramka dla gości została zdobyta w 33 minucie przez Łukasza Brożka strzałem  z odległości około dwudziestu metrów. W drugiej połowie gospodarze za wszelką cenę próbowali doprowadzić do remisu ale dobrze grająca obrona i bramkarz Iskry nie dopuścili do utraty gola. Drugą bramkę dla Przysietnicy zdobył w 59 minucie Kamil Jantosz w zamieszaniu podbramkowym. Wielkie derby dla Iskry.

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar