2021 F1 wchodzi do sprzedaży z ray tracingiem i NVIDIA DLSS

początek

do: Belonxiu | 16-07-21

Długa seria gier wyścigowych od F1 D Codemaster Dziś dostałem nową wersję w postaci F1 2021. Gra poprawia efekty wizualne za pomocą cieni i odbić ray tracingu, zwiększając wydajność nawet o 65% dzięki NVIDIA DLSS.

Przy wzroście wydajności nawet o 65% w F1 2021 wszystkie procesory graficzne GeForce RTX mogą działać z szybkością ponad 60 kl./s przy 1440p z włączonym ray tracingiem, a procesory graficzne GeForce RTX 3070 i wyższe mogą działać z szybkością ponad 60 kl./s w rozdzielczości 4K przy maksymalnych ustawieniach i ray tracingu.

GeForce RTX zapewnia najlepsze wrażenia z gry w 2021 roku na F1

Dzięki technologii DLSS i ray tracingowi gracze korzystający z GeForce RTX zyskują niezrównane wrażenia z gry F1 2021, z oszałamiającymi cieniami i odbiciami ray tracingu, a także ultraszybką liczbą klatek na sekundę bez poświęcania jakości obrazu dzięki technologii DLSS.

Technologia DLSS zwiększa liczbę klatek na sekundę i tworzy piękne, ostre obrazy w grach. Daje graczom możliwość maksymalizacji ustawień jakości i zwiększenia rozdzielczości wyjściowej.

Tylko DLSS zapewnia znaczny wzrost wydajności przy zachowaniu jakości obrazu w porównaniu z oryginałem we wszystkich rozdzielczościach, aż do 1080p.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *