3-2. De Gea i Cavani wysyłają United do Polski

Andrea Mondolivo

RZYM, 6 maja (EFE). – Ogromne oszczędności hiszpańskiego bramkarza Davida de Gea i urugwajczyk Edinsona Cavaniego przypieczętowały czwartkowe podanie Manchesteru United w finale Ligi Europy, pomimo porażki 3: 2 z O’Brienem na wyjeździe. Dzięki za osiągnięcie 2.

Norweg Ole Gunner Soulskager’s United zagra przeciwko Villarreal, który pokonał Arsenal w drugim finale w swojej historii w Lidze Europy, po zwycięstwie z Ajaxem w Sztokholmie w 2017 roku 26 maja.

Zapieczętował podanie z większym trudem niż oczekiwano w finale, po ogromnym prowadzeniu 6: 2 w pierwszym meczu, prowadzeniu 2: 1 z Romą i trzykrotnym spotkaniu z Di Jią, który odmówił trzeciego gola, który mógł otworzyć granice. na epicki powrót.

Bezpośredni bilet do Gdańska dał mu de Gia, solidny pomnik, odtworzony po przeżyciu niektórych z najdelikatniejszych chwil sezonu, i prawdziwego marzyciela Romów, Cavaniego.

Po podwojeniu się na pierwszym torze, „Modador” ponownie ukarał go dwoma bramkami, zwiększając łączną liczbę straconych bramek w swojej karierze do trzynastu. Cztery godziny przed tym nurkowaniem dwukrotnie uderzył z Palermo i siedem razy z Napoli.

Urugwajczyk, który był niezbędny dla Żołnierza po kontuzji kolana zwłaszcza Francuza Anthony’ego Marshalla, awansował do United na pół marginesu, korzystając z ogromnej asysty Brazylijczyka Freda, po dwukrotnym przekroczeniu linii, skrzyżowaniu z wazeliną i przystanek Antonio Mirande.

Jego celem było ukaranie Romów za brak dumy. Podopieczni Fonseki trzykrotnie wpadli na Di Jię, ale jego szczera nagroda została nagrodzona w drugiej połowie, kiedy spodobał im się pomysł wspaniałej nocy, takiej jak ta, którą cieszył się zespół „ Giororoso ” w 2018 roku przez dziewięć minut przed powrotem do Barcelony. 3: 0 w rewanżu ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Diego z środkowego kopnięcia Rodrigueza, hiszpańskiego gracza w ’57, i Briana Cristonde, który był niewinny Bretta po sześćdziesiątce, dali Romie przewagę. Otwarto Five Vibrant Minutes, w których De Gea był bastionem, który zmienił największy upadek United w przerażenie.

W ciągu kilku sekund hiszpański bramkarz złapał głową Diego, uderzył Puntarena i kolejny strzał Bosniera.

Piłka nożna wpłynęła szybko na Romę, aw wieku 69 lat Cavani przypieczętował swój osobisty dublet kolejnym tytułem, po dośrodkowaniu Bruno Fernandeza. Celem było położenie kresu rzymskim aspiracjom ascetycznym.

Fonseka, który w przyszłym roku ustąpi ze stanowiska wraz ze swoim kolegą z drużyny Jose Mourinho, był zachwycony, mogąc zainspirować niektórych młodych ludzi, którym ufa na przyszłość, i doprowadził do urodzonego w 2002 roku Polaka Nicoli Jalewskiego, który dał Romom zwycięstwo 3: 2. w 83.

Pomimo pożegnania Roma z meczem, Jalewski nigdy nie zapomni dzisiejszego wieczoru, gdy United kontynuuje europejski tor w poszukiwaniu drugiej w historii Ligi Europy.

Z rywalem Manchesteru City w finale Ligi Mistrzów, United może przetrwać wieczór 26 maja przeciwko Villarreal.

– Arkusz danych:

3 – Rzym: Mirande; Perez (Sandon, m.70), Ipas, Smalling (Tarpo, m.30), Carstarp; Mancini Christonde; Mkhitaryan, Pellegrini, Pedro (Zalewski, m. 76); Diego (burmistrz, s.76).

2 – Manchester United: De Gea; Van Pisaga (Williams, m. 46), Maguire, Bailey, Shaw (Dallas, m. 46); Van de Peek, Fred; Bogba (Matic, m. 64), Bruno Fernandez (Mata, m. 84), Greenwood; Kawani (Rashford, m. 73).

Bramki: 0-1, m39: Kawani; 1-1, m. 56: Diego; 2-1, m. 60: Christonde; 2-2, m. 69: Kawani; 3-2, m. 83: Jalewski.

Sędzia: Felix Brich (ALE). Z Romy pokazał żółty karton Garstarpowi (72 m) i Kristande (84 m), a także Van Pizza (30 m), Fredowi (50 m), Cavani (72 m) i Williamsowi (92 m). Manchester United .

Incydenty: Drugi mecz półfinału Ligi Europy rozgrywany jest za zamkniętymi drzwiami na Stadionie Olimpijskim w Rzymie. EFE

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *