3 najbardziej poszukiwane filmy na Netflix

Jeśli jesteś typem osoby, która zawsze stara się nadążyć za filmami, o których wszyscy mówią, ta lista jest dla Ciebie, ponieważ opowiemy Ci o trzech najczęściej wyszukiwanych dziś filmach Netflix.

niezadowolenie

2021 – reżyser: Turkan Derya

Turecki dramat i film sensacyjny napisany i wyreżyserowany Turkan Derya Co za tym idzie, główny inspektor Aaron, który w uznaniu jego kariery i wysiłków otrzymał najwyższe wyróżnienie, do jakiego może aspirować w swoim zawodzie, przyznawane przez władze komisariatu policji i część rządu.

Po imprezowaniu w barze z kolegami przyznał, że najbardziej chciał otrzymać dzięki nagrodzie długo oczekiwany awans, Aaron kończy noc w obliczu taksówkarza, który atakuje go i zabija w samoobronie.

Następnego ranka sprawa dociera do władz, a on sam ma za zadanie ją rozwiązać. Kiedy radzisz sobie ze stresem bycia myśliwym i uciekającym, Każda wskazówka, którą odkrywa, prowadzi go do jeszcze bardziej złożonej i niebezpiecznej tajemnicy, za którą jest częściowo odpowiedzialny, ale nie jedynej, która ją spowodowała.

Proces Jacinto

2021 – reżyseria: Piotr Domalewski

Powiązany ze smutną i prawdziwą historią masowej tajnej operacji przeprowadzonej przez polską policję komunistyczną w latach 80. w celu wyśledzenia homoseksualistów w Polsce, Proces Jacinto Opowiada historię Roberta (Tomasz Zetek), który z przekonania postanawia wstąpić do policji.

Ten młody gliniarz spotyka seryjnego mordercę, który poluje na gejów. Podczas śledztwa spotyka Arika, Kto decyduje się go wykorzystać jako detektyw, nie zdając sobie sprawy, jak bardzo ta relacja wpływa nie tylko na jego pracę, ale także na życie osobiste.

cztery na cztery

2021 – Menedżer: Florian Gocek

Historia opowiada o dwóch bliskich parach, których dyskusje o swoich problemach i porównaniach prowadzą ich do spróbowania czegoś, o czym jedna z nich przeczytała w artykule. Przez cztery tygodnie pary na zmianę żyją jak normalny związek, ale z jedną zasadą: nie może być seksu. Wkrótce stają przed konsekwencjami, złamanymi obietnicami i uczuciami, z którymi nie chcą się zmierzyć, w sytuacji, która powoduje, że kwestionują swoje decyzje.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *