„42 dni w ciemności”: które kraje należą do chilijskich seriali wśród najchętniej oglądanych seriali Netflix? | Pomiń wstęp

42 dni w ciemności’, pierwszy chilijski serial Netflix, zdołał zająć pierwszą dziesiątkę wśród najczęściej oglądanych powieści na platformie. W pierwszym tygodniu emisji wyprodukowany przez Fabulę film fabularny znalazł się na siódmym miejscu wśród nieanglojęzycznych seriali z największą liczbą godzin .

Według wspólnych liczb w tygodniu od 9 do 15 maja 2022 r. „42 dni w ciemności” znalazło się wśród najpopularniejszych treści poniżej innych powieści nieanglojęzycznych, takich jak „Welcome to Eden” (Hiszpania), którego premiera odbyła się 12 maja, oraz „Pálpito” (Kolumbia), którego premiera odbyła się 20 kwietnia i nadal należy do najchętniej oglądanych transmisji na żywo.

Wyglądać: Co widzisz podczas biegania? Polecane wydania i nasze rekomendacje na ten tydzień

Inne serie powyżej chilijskiej fikcji to: południowokoreański dramat „The Action Show”, dostępny na Netflix od 20 lutego 2022 r.; Premiera „Dźwięków magii”, również z Korei Południowej, odbyła się 6 maja; szwedzki „Clark”, który wszedł do katalogu 5 maja; I kolejny dramat K: „Our Blue Horizon”, dostępny od 9 kwietnia.

Dane przedstawiające „42 dni w ciemności” w serwisie Netflix. (Źródło: zrzut ekranu)

„42 Days in the Dark” zdołał również wejść do pierwszej dziesiątki w 4 krajach, a Chile było jedynym krajem, w którym znalazło się na 1. Inne kraje, w których serial zwrócił uwagę to: Argentyna i Urugwaj. Poza kontynentem amerykańskim serial cieszy się znaczącym poparciem tylko w jednym kraju europejskim: Polsce.

Kolejną liczbą do podkreślenia jest to, że w pierwszym tygodniu ta oferta audiowizualna dodała łącznie 9 920 000 godzin wyświetleń.

Figury "42 dni w ciemności" na Netflixie.  (Źródło: Top10)
Dane przedstawiające „42 dni w ciemności” w serwisie Netflix. (Źródło: Top10)

Warto zauważyć, że Netflix zaczął produkować więcej w Ameryce Łacińskiej. W tym roku Argentyna miała premierę „Granizo” z Guillermo Francellą, która uplasowała się na pierwszym miejscu w pierwszej dziesiątce najlepszych niehiszpańskich seriali z 24 280 000 godzinami oglądania. Ze swojej strony film „Dopóki się nie spotkamy” został nakręcony w Peru, który zadebiutował pod numerem 2 i dodał 12 930 000 godzin oglądania.

"42 dni w ciemności"
42 dni w ciemności / Netflix

„42 Days in the Dark” opiera się na prawdziwej historii: sprawie morderstwa Vivian Heiger, kobiety, która mieszkała w zamożnej części południowego Chile i została znaleziona na strychu w jej domu dwa miesiące później. Zabić. To wspomina o braku.

Śledź Skip Intro na Instagramie:

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.