„ABC” otwiera centralę w Polsce – dostawca gazet

Karta „Abc”.

Zdaniem ekspertów zmiany klimatu stają się coraz większym problemem, podobnie jak osunięcia ziemi, a nawet kraje. głosi dzisiejszy nagłówek na pierwszej stronie ABC: „Atak na sędziów zbliża nas do Polski, ostrzegają sędziowie”.

Bez względu na to, jak bardzo temu zaprzeczam, już czuję chłód tego dryfowania na północ. Patrzę na Google Maps i atak na wymiar sprawiedliwości spowodował już, że Hiszpania ruszyła na Owernię. Przed nami jeszcze Niemcy i może Czechy, w zależności od wiatru. Ale już niedługo wejdziemy do Polski, według niej ABC.

Reżyser ABCJulián Queiroz musi być takim samym miłośnikiem muzyki jak Hitler, który za każdym razem, gdy usłyszał Wagnera, chciał najechać Polskę. Tutaj zadowalamy się okupacją Polski pod względem nagłówków, a tylko Manuel de Falla ma nazwisko wykonawcy rzutów karnych w Katarze. Zainspirowany nutami, starzec, Big Lebowski, z Zatrzymaj się. Rzucam narkotyki i zaczynam od nagłówków naszych gazet. Lecę nad polskimi dziewczynami AhaDziękuję ABC. LSD ma trzy litery, ale ABC Połóż więcej. Uwielbiam to jako lekarstwo i gazetę. Widzę Warszawę z Madrytu.

Kiedy byłem młody, nasza demokracja była obrażana przez porównanie z dyktaturami w nieznanych krajach Afryki, Azji czy Ameryki Środkowej. Bananowa Republika i nie tylko. Miałem przyjaciela, skorumpowanego gliniarza z Salwadoru, który ukuł idealne określenie, żeby to opisać. felipizm:

–Jesteście socjalistami z Guantanamo.

Nie wiem, co to jest, ale to znaczy.

Teraz, mimo że dużo podróżujemy, benzynę mamy tylko na dojazd do Polski. Już lecę nad Czechami dzięki Apne.

Polska ma skrajnie prawicowy rząd od ponad piętnastu lat. Lewica w tajemniczy sposób zniknęła z mapy politycznej. Chłodnofaszyści z PiS (przepraszam, tak się nazywa ta partia) i sadyści z Donalda Tuska dzielą rządy od 2005 roku. Jako szef Europejskiej Partii Ludowej Tusk określa się jako chadek. Nie wiem, co by to było. Jeśli jesteś chrześcijaninem, wierzysz w demokratycznie wybranego Boga Wszechmogącego. Rozlicz swoje szanse, ja już mam swoje.

Nawet jeśli nagłówek jest prawdziwy ABC, Potwierdzam, że zbliżamy się do Polski. Kraj bez lewicowych obywateli. Z tajemniczych powodów, jak już powiedziałem.

Dzisiaj Hiszpania nie ma tak lewicowych obywateli jak Polska. Jeśli chcesz protestować, jeśli jesteś biedny, pozwolą ci zrobić wszystko, a ustawa o kneblowaniu zabrania ci stania po lewej stronie, ponieważ strach unieruchamia. wiem z doswiadczenia.

Bardzo się cieszę, że lewicowe media, partie lewicowe, a nawet lewicowi ludzie mają czelność powiedzieć, że nadal doświadczamy niewojskowego zamachu stanu. W Hiszpanii, w Europie, w Ameryce, na świecie.

Intelektualiści prawicy mówią jasno: powiedzcie swoim czytelnikom, że zbliżamy się do Polski i że nikt nie wie, co się w Polsce dzieje. Oni też nie. Prawda jest taka, że ​​Polska jest krajem, którego chcą, lewica (tajemniczo zaginiona), z faszyzmem popieranym przez UE, z ich poparciem dla Orbána i chęcią słuchania Wagnera.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.