Air Liquide rozwija swoją działalność w Polsce i Australii

Pascala Veneta.

Redakcja. Madryt
Kupując HELP, Air Liquide rozszerzyła swoją działalność w Polsce i Australii! i Ventamed oraz 73,3 proc. kapitału zakładowego Healthy Sleep Solution. Obydwa przejęcia mają na celu poszerzenie obszaru opieki domowej spółki.

Polska uznawana jest za jeden z największych krajów Unii Europejskiej, cieszący się ciągłym wzrostem gospodarczym, „co stwarza możliwości rozwoju na rynkach przemysłowym i medycznym”. W tym kontekście przejęcia umożliwią Air Liquide świadczenie usług domowej opieki zdrowotnej na terenie całego kraju pacjentom cierpiącym na przewlekłe choroby układu oddechowego, takie jak przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP), bezdech senny i choroby wymagające stosowania wentylacji mechanicznej.

Z drugiej strony firma Sleep Health Solutions Australia jest „wiodącym graczem w diagnostyce i leczeniu pacjentów z zaburzeniami snu, zwłaszcza bezdechem sennym”. Założona w 2007 roku, specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu bezdechu sennego w domach pacjentów. „Dzięki swoim światowym rozwiązaniom zapewnia pacjentom cierpiącym na bezdech senny skuteczną terapię ciągłą dodatnim ciśnieniem, co przyczynia się do poprawy jakości ich życia.”

Air Liquide będzie w dalszym ciągu opracowywać rozwiązania w zakresie zdrowego snu, traktując priorytetowo ciągłość pracy dyrektorów firmy, na czele której stoją Marjan Mikel i Steven Newton, oraz korzystając z doświadczenia i zaangażowania swoich zespołów.

„Jesteśmy zachwyceni możliwością powitania tych nowych współpracowników w Grupie i możliwością skorzystania z ich wiedzy specjalistycznej i zaangażowania” – powiedział Pascal Venet, dyrektor ds. globalnych operacji związanych z opieką zdrowotną i członek Komitetu Wykonawczego Grupy Air Liquide.

Informacje publikowane w Medical Writing zawierają oświadczenia, oświadczenia i ogłoszenia oficjalnych instytucji i pracowników służby zdrowia. Jeśli jednak masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojego zdrowia, skonsultuj się z odpowiednim pracownikiem służby zdrowia.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *