Air Products podpisuje umowę na zakup energii wirtualnej dla energetyki wiatrowej w Polsce

Warszawa, Polska, 30 marca 2021 r / PRNewswire / – Wiodąca na świecie firma zajmująca się gazami przemysłowymi Air Products (NYSE: APD) podpisała długoterminową umowę na zakup energii wirtualnej (VPPA). Polska Dzięki farmie wiatrowej Skikey Coastal Wind Farm należącej do Macquarie Green Investment Group (GIG).

Do 2030 r. Polska Celem odnawialnych źródeł energii jest wytwarzanie 23% energii elektrycznej, przy czym znaczący udział ma energia wiatrowa. Dążenie firmy Air Products do zwiększenia wykorzystania odnawialnych źródeł energii elektrycznej poprzez VPPA wraz z największymi na świecie deweloperami i inwestorami zielonej infrastruktury dopełnia przekształcającą politykę energetyczną kraju.

Demonstrując obecne zaangażowanie firmy Air Products w zrównoważone zarządzanie biznesem, transakcja jest równoznaczna z redukcją emisji równoważną usunięciu 8500 samochodów Polski Drogi. Wspiera również firmę „Trzeci cel„ 30 ”„Zmniejszenie intensywności emisji CO₂ (kg CO₂ / MM BTU) o jedną trzecią do 2030 r. W stosunku do bazy z 2015 r.

Opierając się na swojej strategii biznesowej i strategii zrównoważonego rozwoju, firma Air Products inwestuje w szereg projektów Polska Dostarcza klientom rozwiązania w zakresie czystej energii,

  • Produkcja i dystrybucja wodoru do ruchu i innych sektorów.
  • Wyrafinowany zakład produkcji suchego lodu ze znaczną poprawą efektywności energetycznej zakładu.
  • Zaangażowanie w projekty zmniejszające energochłonność instalacji i zakładów, zużycie wody i pary przemysłowej.
  • Systemy telemetryczne, które pomagają klientom optymalnie przewidywać dostawy gazu. Monitorowanie wielkości produkcji pomaga zmniejszyć częstotliwość dostaw o prawie jedną trzecią, oszczędza liczbę przejechanych kilometrów, a następnie zmniejsza emisję CO₂ przez pojazdy. Podobne oszczędności przynosi obsada produktów lotniczych® Serwis, który, jak udowodniono, zmniejsza zużycie gazu osłonowego podczas spawania nawet o 65 procent.

„Dostarczanie rozwiązań w zakresie czystej energii jest ważną częścią przeszłości, teraźniejszości i przyszłości firmy Air Products, nie tylko dla nas jako firmy, ale także dla naszych klientów, partnerów i społeczności, w których działamy” – powiedział. Jacek Chichos, Dyrektor Generalny Air Products – Gazy Przemysłowe, Polska. „W Polsce i UE istnieje autentyczne zobowiązanie do stawienia czoła wyzwaniom klimatycznym za pomocą pilnych i pozytywnych działań. Tak samo preferowane są produkty lotnicze w kierunku skutecznej ścieżki prowadzącej do szerszej transformacji energetycznej”.

Edward NorthamLider GIG Europe, jednego z największych na świecie zespołów deweloperów i inwestorów zielonej infrastruktury – „Produkty lotnicze odgrywają kluczową rolę w konwersji energii. Polska. „

Air Products w VPPA Polska Doradzał firmie Schneider Electric, która pełniła rolę konsultanta ds. Kupujących i pomagała firmie Air Products w wyborze projektów i negocjacjach.

„Produkty firmy Air demonstrują swoje zaangażowanie w trwałość, podpisując umowę VPPA. Polska, „Powiedział Philip Dice, Wiceprezes ds. Usług energetycznych i zrównoważonego rozwoju w regionie EMEA w Schneider Electric. „Chcielibyśmy pogratulować firmie Air Products pomocy w przyspieszeniu tego kamienia milowego w zakresie zrównoważonego rozwoju i przejścia na energię odnawialną w Europie”.

O produktach lotniczych
Air Products (NYSE:ABD) to wiodąca na świecie firma zajmująca się gazami przemysłowymi, działająca od 80 lat. Koncentrując się na obsłudze rynków energetycznych, środowiskowych i wschodzących, firma specjalizuje się w dostarczaniu podstawowych gazów przemysłowych, związanego z nimi sprzętu i zastosowań klientom z dziesiątek gałęzi przemysłu, w tym rafineryjnego, chemicznego, metali, elektroniki, produkcji oraz żywności i napojów. Air Products jest światowym producentem technologii i wyposażenia do przetwarzania skroplonego gazu ziemnego. Firma opracowuje, konstruuje, buduje, posiada i obsługuje jedne z największych na świecie przemysłowych projektów gazowych, w tym: projekty gazowania, które przekształcają duże ilości zasobów naturalnych w „cinchona” do produkcji wysokiej wartości energii elektrycznej, paliw i chemikaliów; Projekty wychwytywania dwutlenku węgla; Oraz globalne projekty dotyczące wodoru bezemisyjnego, które wspierają globalny transport i zmiany energetyczne.

Firma miała sprzedaż za rok obrotowy 2020 9 8,9 miliarda Posiada aktualną kapitalizację rynkową z działalności w 50 krajach Miliard 60 miliardów. Ponad 19 000 entuzjastycznych, utalentowanych i zdeterminowanych pracowników kieruje się wzniosłą misją firmy Air Products, polegającą na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań korzystnych dla środowiska, poprawiających zrównoważony rozwój i sprostających wyzwaniom stojącym przed klientami, społecznościami i światem. Po więcej informacji odwiedź www.airproducts.com Lub śledź nas Środek, Świergot, Facebook Lub Instagram.

O Green Investment Group firmy Macquarie
Green Investment Group (GIG) firmy Macquarie specjalizuje się w inwestycjach podstawowych w infrastrukturę ekologiczną, opracowywaniu i dystrybucji projektów, doradztwie w zakresie wpływu na środowisko oraz zarządzaniu aktywami portfelowymi. Jego doświadczenie, wiedza i możliwości sprawiają, że jest światowym liderem w zakresie zielonych inwestycji i wzrostu, poświęconego przyspieszaniu zielonych zmian.

Macquarie Group Limited (Macquarie) to zdywersyfikowana grupa finansowa, która specjalizuje się w zarządzaniu aktywami i finansach, bankowości, doradztwie i rozwiązaniach kapitałowych w zakresie ryzyka, zadłużenia i kapitału. Założona w 1969 roku firma Macquarie zatrudnia 16 356 osób na 31 rynkach. W 30 września 2020 r, Macquarie zarządzał aktywami w wysokości 339,9 miliardów dolarów.

Po więcej informacji odwiedź www.greeninvestmentgroup.com Iwww.macquarie.com.

O Schneider Electric
Misją firmy Schneider jest umożliwienie każdemu jak najlepszego wykorzystania naszej energii i zasobów oraz kontrolowanie postępu i zrównoważonego rozwoju dla wszystkich. Nazywamy to życiem. Naszą misją jest bycie Twoim cyfrowym partnerem w zakresie zrównoważonego rozwoju i wydajności.

Napędzamy cyfrową transformację, integrując wiodące na świecie technologie procesowe i energetyczne, umożliwiając zintegrowane zarządzanie przedsiębiorstwem w zakresie produktów, kontroli, oprogramowania i usług połączonych z chmurą w całym cyklu życia, domów, budynków, centrów danych, infrastruktury i firm.

Jesteśmy bardzo lokalni w globalnych firmach. Jesteśmy zwolennikami otwartych standardów i ekosystemów opartych na współpracy zainteresowanych wspólnym, znaczącym zakresem, wartościami włączającymi i uprawnionymi. www.se.com

Uwaga: Niniejsza informacja prasowa może zawierać stwierdzenia perspektywiczne w ramach zasad bezpiecznego portu określonych w ustawie o reformie prywatnych papierów wartościowych z 1995 r. Te perspektywiczne stwierdzenia oparte są na uzasadnionych oczekiwaniach i założeniach kierownictwa na dzień niniejszej publikacji, dotyczących kluczowych czynników ryzyka. Ze względu na szereg czynników, których kierownictwo nie oczekuje, rzeczywiste wyniki i wyniki finansowe mogą różnić się od prognoz i szacunków wyrażonych w sprawozdaniach perspektywicznych, w tym czynniki ryzyka opisane w Formularzu 10K spółki kończącej rok obrotowy. 30 września 2020 r.

SOURCE produkty powietrzne

powiązane linki

www.airproducts.com

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *