Albania i Polska zawieszone z powodu rzucania butelkami (0-1)

Mecz Albania-Polska we wtorek w Tiranie został tymczasowo wstrzymany, gdy polska drużyna opuściła boisko po tym, jak albańscy kibice rzucali w nich butelkami z wodą podczas świętowania gola w 77. minucie.

Polska, w której tym razem nie strzelił Robert Lewadowski, dzięki bramce Karola Świderskiego udało się rozwiązać ten mecz. Reprezentant Polski namawiał piłkarzy do zejścia z boiska, gdy podczas świętowania bramki albańscy kibice zaczęli rzucać w nich butelkami.

Przeczytaj także

Przez głośniki stadionu ogłoszono, że mecz zostanie wznowiony, ale Albanię można by uznać za przegraną, gdyby rzucono więcej rzeczy. W końcu Polska wygrała dzięki słowu „bramka” i jest to złote zwycięstwo, bo dzięki temu jest na drugim miejscu w grupie A, 3 punkty za Anglią i 2 punkty za Albanią. Anglia ma 20, Polska 17, Albania 15, Węgry 11 i Andora (która wygrała 3:0 u siebie z San Marino) 6, San Marino nie ma żadnego.

Ostatnie dwa dni:

12 listopada

Andora i Polska

Inglaterra Albania

Węgry-San Marino

15 listopada

Albania Andora

Polska i Węgry

San Marino, Anglia

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *