Amerykanie zaczynają wkraczać w życie po pandemii, ponieważ coraz więcej osób jest szczepionych

Amerykanie zaczynają wkraczać w życie po pandemii, ponieważ coraz więcej osób jest szczepionych

Ponad 40% populacji kraju jest w pełni zaszczepionych, a średnia liczba nowych przypadków COVID-19 przez siedem dni spada do około 12000 przypadków dziennie – liczby, których nie widzieliśmy od marca 2020 r. – Amerykanie stali się takimi. przyśpieszenie Na całe życie po pandemii.

Plik Indianapolis 500 Stało się największym wydarzeniem sportowym od początku pandemii, w niedzielę na trybunach zgromadziło 135 000 kibiców.

Ale kiedy Ameryka zaczyna wracać do normalności, pojawiają się przypomnienia, że ​​pandemia jest daleka od zakończenia. Ministerstwo Zdrowia Wietnamu stwierdziło, że odkryło nowy wariant, który wydaje się być połączeniem mutacji COVID-19 w Indiach i Wielkiej Brytanii.

Jest bardziej zaraźliwa i szybciej się psuje ”- powiedział dr David Agus, współpracownik medyczny CBS News i profesor medycyny i inżynierii w Keck School of Medicine na Uniwersytecie Południowej Kalifornii. „Myślę, że wszystkie dane wskazują, że będzie narażona na szczepionki, co jest bardzo pozytywne”.

W międzyczasie w całym kraju przygotowują się do ponownego otwarcia, a CDC wydało nowe wytyczne.

Każdy może być wolny od masek w większości przypadków na zewnątrz, ale ci, którzy nie zostali zaszczepieni, nadal muszą nosić maski w pomieszczeniach.

Zeszłego lata w domu przebywał 5-letni Brody Narod. Ale matka Brody’ego jest teraz gotowa zabrać go z powrotem do obozu.

Matka Brody’ego, Kim, powiedziała: „Jest bardzo podekscytowany powrotem do obozu”. To znaczy, mówi: „Kiedy nadejdzie obóz? Kiedy on wróci? „Powiedziałem: wkrótce, wkrótce, wkrótce.”

Mark Transport, współwłaściciel Crestwood Country Day Camp w Nowym Jorku, mówi, że prawie 1000 uczestników już się zapisało.

„Trzeba się martwić o zdrowie psychiczne dzieci, możliwość powrotu do kontaktów towarzyskich, poczucie bycia znowu dziećmi i poczucie wolności” – mówił transport o ponownym otwarciu.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *