Aragones chce pozyskać poparcie biznesmenów, żądając redukcji deficytu i transferu Rodalesa

Aragones chce pozyskać poparcie biznesmenów, żądając redukcji deficytu i transferu Rodalesa

Naczelny Generał Stanu, Perry Aragonés przyznał w klasie biznes, że „obecnie jesteśmy świadkami sytuacji politycznej na rozdrożu”. Dlaczego musimy w dalszym ciągu skupiać się na dialogu i negocjacjach, aby podejmować zobowiązania. Zatem zgodnie z tym, co powiedział prezydent. Słowa Sancheza na temat amnestii „idą we właściwym kierunku, ale potrzebne są dalsze kroki”I Wskazywał na potrzebę ograniczenia deficytu Katalonii, co oznacza m.in. poprawę infrastruktury i państwa opiekuńczego, poprzez inwestycje w Rodales. „Mamy szansę, którą musimy potraktować poważnie” – powiedział w swoim przemówieniu do wyższego rangą przedstawiciela katalońskiej społeczności biznesowej, który zebrał się w poniedziałek na ceremonii wręczenia 16. edycji nagród i medali honorowych Foment del Treball. Herrero Salado w Teatrze Narodowym Katalonii. Słowa prezydenta Aragonésa nabierają szczególnego znaczenia, jeśli weźmiemy pod uwagę, że w ostatnich tygodniach główne podmioty reprezentujące kataloński biznes podniosły głos, żądając włączenia regionalnego finansowania i inwestycji do negocjacji politycznych zwoływanych przez Europejską Radę ds. Badań Naukowych. PSOE mianuje Pedro Sancheza na szefa hiszpańskiego rządu. Aragonés stwierdził, że dialog jest konieczny, ale tak właśnie jest „Nadszedł czas na kompromisy w służbie Katalonii. Jeśli pójdziemy dalej, Katalonia stanie się bardziej konkurencyjna. „.

Prezydent też chciał to podkreślić „Dobry postęp katalońskiej gospodarki w globalnym kontekście niepewności i rosnących kosztów inwestycjiAragones wspomniał o niższej liczbie bezrobotnych i niższym poziomie tworzenia miejsc pracy. Wskaźniki towarzyszące Katalonii dotyczą reindustrializacji, będącej przedmiotem polityki gospodarczej, a jej celem jest Tkanina przemysłowa wzrośnie z 20% PKB do 25% PKB w 2030 r.

Podczas tego samego wydarzenia, w którym uczestniczyli także przewodnicząca parlamentu Katalonii Ana Aira e Sula i burmistrz Barcelony, Minister Przemysłu, Handlu i Turystyki Hector Gomez również wyraził zaniepokojenie reindustrializacją. Jaume’a Colbone’a. Minister Hector Gomez podkreślił elastyczną rolę, jaką w ostatnich latach odegrała tkanka produkcyjna I w obliczu wstrząsów takich jak pandemia, wojna na Ukrainie i obecny konflikt między Izraelem a Gazą. Zdaniem Ministra dalsze badania wymagają trzy aspekty: Współpraca publiczno-prywatna i przywództwo w ramach europejskich – Zwiększanie możliwości następnego pokolenia i korzystanie z rotacyjnej prezydencji Hiszpanii w Unii Europejskiej – oraz Współpraca międzyresortowaStwierdził: „Identyfikacja słabych i mocnych stron; będziemy silniejsi, jeśli będziemy w stanie wdrożyć je w drodze dialogu”.

Prawo uznawania dla spółek i przedsiębiorców

W ten poniedziałek podczas instytucjonalnego wydarzenia w Teatrze Narodowym Katalonii wyróżnił się Foment del Treball Joan Castells Trios, Prezes FIATC Seguros, z Medalem Honorowym dla Przedsiębiorcy Roku Za swoje pełnienie funkcji na czele zakładu ubezpieczeń, uczynił on ten podmiot drugim co do wielkości towarzystwem ubezpieczeń wzajemnych w kraju i pierwszym w Katalonii. On także przyznaje mu medal Kariera biznesowa Juana Echevarrii Puiga za nieustające dążenie do doskonałości i dobrego ładu korporacyjnego Jako lider biznesowy dla wiodących firm, takich jak FECSA, Nissan Motor Ibérica, EBRE-Kubota czy Cable y Televisión de Catalunya (Menta), a zwłaszcza za swoje zaangażowanie na rzecz nowoczesności podczas lat spędzonych na czele Mutua Universal.

Wśród nagrodzonych firm uhonorowano 16. Nagrodę Związku Pracodawców w kategorii Zrównoważony Rozwój Olesa General Transport, lider w branży transportu na żądanie, za usługę Bus4.mesystem transportu reagujący na popyt, który odpowiada na wyzwania związane z mobilnością, promuje zrównoważoną mobilność, ogranicza zanieczyszczenie, poprawia dostępność oraz zapewnia korzyści gospodarcze i społeczne użytkownikom i społecznościom.

Nagroda jest wyrazem uznania Nagroda MŚP Roku trafiła do producenta wina cava i wina Vallformosa, którego historia sięga ponad 150 lat. Wyróżnił się w pracy ponad 120-osobowego zespołu pracującego w firmie zlokalizowanej w Vilope del Penedes, ale także w ponad 400 rodzinach winiarskich zrzeszonych w klubie Soc Valformosa.

Nagrodę w kategorii „Równość” przyznano Randstad za zdecydowane zaangażowanie na rzecz równych szans W każdym obszarze swojej działalności, aby zapewnić włączenie wszystkich osób w procesy selekcji i rozwój talentów, bez względu na płeć, tożsamość seksualną, rasę, kulturę, wiek, religię, niepełnosprawność czy sytuację osobistą.

W kategorii Innowacja Foment otrzymał nagrodę Esbo Logistics, aby wdrożyć pionierski zautomatyzowany system w europejskim sektorze logistycznym Zautomatyzuje procesy magazynowania i dystrybucji.

Nagroda w kategorii Internacjonalizacja została przyznana w r Moventia, międzynarodowa firma o rodzinnych korzeniach, obchodzi w tym roku 100-lecie swojej historii i jest obecna w Arabii Saudyjskiej, Francji, Portugalii, Polsce, Finlandii i Peru.W tym roku 2023 planuje zwiększyć swoją działalność zagraniczną z 15% do 25%, co przyspieszy jej rozwój szczególnie we Francji i Arabii Saudyjskiej.

Przyznano także dwie nagrody ex aequo Coca-Cola i organizacja pozarządowa K9 Creixell W odpowiedzialności społecznej.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *