Aresztowany w Walencji za defraudację 84 mln euro w Polsce

Policja Narodowa dokonała aresztowania w San Antonio de Penecar (Walencja) Kobieta wydała europejski nakaz aresztowania w Polsce Oszustwo, Członek organizacji zajmującej się praniem pieniędzy i przestępczością, To byłaby fabuła 84 miliony rozczarowań Euro w tym kraju.

Zatrzymanym był 31-letni mężczyzna z Polski. Ukrywała się w domu, w którym nie wychodziła od miesięcy, Jak podają źródła policyjne w tę sobotę.

Dochodzenie rozpoczęło się w marcu zeszłego roku po tym, jak odkryto, że w prowincji Walencja znajduje się kobieta z europejskim nakazem aresztowania i wydania, o który zwrócili się polscy urzędnicy sądowi rzekomo zamieszani w różne przestępstwa gospodarcze.

Dowiedziawszy się, że policja ją śledzi, najwyraźniej Podejrzany ukrywał się w domu w walenckim mieście San Antonio de Penegrape Aby uniknąć działań, ustanowiono nadzór policyjny.

Podczas urządzenia agenci sprawdzali to Kobieta podjęła różne środki bezpieczeństwa, aby szybko uciec przez różne mieszkania, Za co poluzowałby śruby metalowych ogrodzeń łączących płyty.

Śledczy poszukiwali nakazu wjazdu do sądu w Patnie, który osiągnął szczyt o świcie. Podejrzany aresztowany przy użyciu urządzenia napadowego Prowadzone przez Zespół ds. Przestępczości Zorganizowanej (UDYCO) Komendy Głównej Policji w Walencji i obsługiwane przez Special Task Force (GOES).

Powiązane wiadomości

Polskie organy sądowe oskarżyły kobietę i prowadzą śledztwo Uczestniczyć w siatkach przestępczych z innymi osobami z zamiarem oszukania środków publicznych ich kraju, Podając nieprawdziwe informacje w różnych zeznaniach podatkowych.

Te same źródła podają, że kwota oszustwa wyniosła 84 mln euro, a zatrzymany został później postawiony przed sądem i przekazany polskim władzom.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.