Argentyna 0-0 Polska: czas, kanały telewizyjne, transmisja na żywo meczu grupy C na Mistrzostwach Świata 2022 | Piłka nożna | Sporty

Argentyna 0-0 Polska: czas, kanały telewizyjne, transmisja na żywo meczu grupy C na Mistrzostwach Świata 2022 |  Piłka nożna |  Sporty

Reprezentacje Argentyny i Polski zmierzą się w środę, 30 listopada, w finałowym meczu fazy grupowej Mistrzostw Świata 2022 w Katarze, który jest meczem decydującym o określeniu ich ambicji w turnieju.

Polska prowadzi w grupie dzięki posiadanym czterem punktom, więc do awansu do 1/8 finału wystarczy remis.

Z tyłu Argentyna zajmuje drugie miejsce z trzema punktami i +1 różnicą bramek, dwa punkty za drużyną Arabów, która walczyła z nimi w pierwszym meczu, ale po porażce 2:0 z Polską wciąż mają -1 bramkę różnica.

Lionel Messi będzie próbował poprowadzić Argentynę do przodu przeciwko Polsce.
Zdjęcie: Alberto Estevez

Meksyk wkracza w swoją ostatnią kampanię z zaledwie jednym punktem i czeka na pokonanie Arabów, aby zdobyć czwórkę, nawet jeśli będzie na drugim miejscu, jak wynika z meczu, który zostanie rozegrany w tym samym czasie pomiędzy Argentyną a Polakami.

Choć może się to wydawać niewielkie, to wszystkie te grupy przeważą i zadecydują, kto się zakwalifikuje.

Jeśli Argentyna wygra, zdobędzie sześć punktów i zajmie pierwsze miejsce, ustępując Polsce, która czeka tylko na wynik drugiego meczu. Jeśli tak się stanie, reprezentacja Argentyny zapomni pierwszą porażkę 2:1 z reprezentacją Arabów.

Argentyna ma szansę przełamać serię kolejnych porażek z europejskimi drużynami, po porażce w 1/8 finału z Chorwacją 0:3 i 2:3 z Francją.

Argentyna – Polska: czas, kanały telewizyjne, transmisja na żywo, aby obejrzeć mecz decydujący o grupie C mistrzostw świata 2022

Argentyna kontra Polska

godzina

16:00 (Brazylia, Argentyna, Urugwaj, Chile)

14:00 (Ekwador, Peru, Kolumbia, Meksyk)

15:00 (Wenezuela, Boliwia, Paragwaj)

20:00 (Hiszpania)

Wprowadzać się

Sport w telewizji na żywo

Kanał piłkarski

Teleamazony

Polecamy tę wiadomość

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *