Argentyńskie drużyny siatkarskie dodają nowego sponsora

YPF wspiera Los Pibes i Las Panteras, dwie argentyńskie drużyny siatkarskie (Źródło: YPF Press)

W swojej długiej tradycji wspierania argentyńskiego sportu, YPF właśnie podpisał nową umowę sponsorską. Science Force Company Dołącz w środę do drużyn siatkówki mężczyzn i kobiet jako oficjalny sponsor.

Umowa z Argentyńską Federacją Siatkówki (FeVA) Podpisał go Santiago Carreras, dyrektor ds. korporacyjnych i komunikacji w YPF, i szef FeVA, Jan Sardona imprezie w Gimnazjum im. Hectora Etcharta w Klubie Kolei Zachodniej.

„Z YPF nawiązaliśmy kontakt ze sportem i reprezentacjami narodowymi. Deklaracja naszego sojuszu z argentyńską siatkówką wpisuje się w tę linię: promować wartości sportu i zachęcać tych, którzy nas reprezentują w tej dziedzinie.– wyjaśnił Carreras.

Santiago Carreras, dyrektor ds. korporacyjnych i komunikacji w YPF, podczas podpisywania umowy sponsorskiej FeVA
Santiago Carreras, dyrektor ds. korporacyjnych i komunikacji w YPF, podczas podpisywania umowy sponsorskiej FeVA

oni też uczestniczyli Trenerzy męskiej i żeńskiej reprezentacji Marcelo Mendes i Hernan Ferraro; i sportowców Nicholas Mendes, Manuel Armoa, Candelaria Herrera i Victoria Mayerw imieniu kampusu chłopaki s lamparty.

Argentyńska siatkówka pochodzi z 2021 r., która przejdzie do historii Brązowy medal dla męskiej drużyny na pierwszej olimpiadzie w Tokio od 33 lat.

Z nowymi dodatkami i 9 zawodnikami z drużyny 2021, zespół rozpoczął przygotowania fizyczne 2 maja w Narodowym Centrum Sportów Wyczynowych.

Przez kobiecą drużynę znaną jako lampartystara się przekroczyć swoje największe sportowe osiągnięcia, takie jak lZłoty medal na Igrzyskach Ameryki Południowej 2014 i trzecie miejsce na Igrzyskach Panamerykańskich 2019.Jego kolejne kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro 2016 i Tokio 2020 reprezentują właściwą drogę.

W tym scenariuszu YPF zamierza wzmocnić pracę federacji na początku nowego sezonu selekcji i nadchodzącego cyklu olimpijskiego, z dodatkowym celem Kontynuuj rozwój dyscypliny w całym kraju.

„Taką definicję przyjmujemy i jesteśmy z niej dumni” – dodał Carreras. „Jesteśmy sponsorami AFC wszystkich drużyn piłki nożnej, tenisa, hokeja, koszykówki, a teraz także siatkówki w naszym kraju”..

YPF towarzyszy argentyńskiemu sportowi: jest nowym sponsorem drużyn siatkarskich (Źródło: YPF Press)
YPF towarzyszy argentyńskiemu sportowi: jest nowym sponsorem drużyn siatkarskich (Źródło: YPF Press)

z tego sojuszu YPF będzie obecny w strojach treningowych i meczowych obu drużynOprócz robienia interesów w różnych meczach grają i promują spotkania z wybranymi sportowcami.

Przed reprezentacjami narodowymi stoją duże wyzwania. Rozpoczęli już treningi w Buenos Aires od Dla mnie Mistrzostwa Świata, które odbędą się od 26 sierpnia do 11 września w Polsce i Słowenii, i Liga Narodów mężczyznto się stanie Od 7 do 11 czerwca we Włoszech. W poprzednim meczu obie drużyny rozegrają różne mecze testowe w różnych częściach kraju w towarzystwie YPF.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.