Asystent Martino uczestniczy w Tigres vs Tijuana, podczas gdy Tata jest w Argentynie

Sergio Giovannioli, asystent Taty Martino, pojechał na Estadio Universitario dla Tigres przeciwko Tijuanie, podczas gdy strateg był w Argentynie

Sergio Giovannioliasystent Tata MartinoBył odpowiedzialny za uczęszczanie na stadion Universitario, aby śledzić graczy, którzy mogliby wykonywać z nimi przyszłe rozmowy reprezentacja Meksyku.

Asystent techniczny Tricolor wziął udział w pojedynku 3 dnia pomiędzy tygrysy i tijuanagdzie występują elementy, które towarzyszyły koncentracjom Meksyktakich jak Jesus Angolo, Jonathan Orozco, a nawet Sebastian Cordova, chociaż ten ostatni został zawieszony z powodu wydalenia.

Tata Martino Istnieje w Argentynai został złapany w meczu Newells vs Racing, gdzie zbiegł się z Lionelem Scalonim, strategiem w selekcji Argentyna.

Przy poprzednich okazjach często można było zauważyć sztab szkoleniowy w: reprezentacja Meksyku, Podobnie jak Norberto Scoponi i Sergio Giovannioli, uczęszczają na mecze Liga MX, a także to samo Tata Martinow meczach m.in. na stadionie Azteca i Nemesio Diez.

Giovannioli Był w boksie na stadionie UANL Team, aby być świadkiem meczu, gdy koty szukają pierwszego zwycięstwa u siebie w bieżących zawodach Liga MX.

Gustavo Dezotti, nie jedyny członek trójkolorowej kadry trenerskiej, który uczestniczył w meczach Ligi MX, był na stadionie Alfonso Lastras, by być świadkiem pojedynku między San Luis i Rayados, gdzie liczba elementów do rozważenia była jeszcze wyższa.

Cesar Montes, Luis Romo, Hector Moreno, Jesus Gallardo, Rodolfo Pizarro, Eric Aguirre i Rogelio Funes Mori to niektórzy z regularnych graczy w składzie Tata Martino.

Tymczasem w sobotę Jorge Teller był świadkiem pojedynku Santosa z Chivasem na TSM w Torreon, gdzie w reprezentacji jest wielu graczy, takich jak Alexis Vega, Roberto Alvarado, Carlos Acevedo i inni.

Podczas trwających obecnie Mistrzostw Liga MX sztab techniczny reprezentacja Meksyku Kontynuuje swoje wizyty na stadionach, aby zobaczyć wyniki graczy przed Mistrzostwami Świata w Katarze 2022.

Meksyk Znajdował się w Światowej Grupie Pojedynkowej C obok swojego odpowiednika z ArgentynaArabia Saudyjska i Polska, gdzie będą walczyć o to, aby być jednymi z pierwszych, którzy pokonają pierwszą rundę.

Tigres szuka w tym meczu swojego pierwszego zwycięstwa na Universitario, ponieważ w dniu otwarcia przegrał z Cruz Azul, a następnie zmierzył się z Mazatlanem, który pokonał go na drugiej randce jako gość.

Xolos szuka swojego pierwszego zwycięstwa w rozgrywkach, w których zdobył jeden punkt, po jednopunktowym remisie z Pumami i porażce z Juárezem u siebie drugiego dnia.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.