Bądź ostrożny! Ten świąteczny film dla dzieci Netflix może zepsuć magię Świąt dla Twoich dzieci | zabawa

Tłumy rodziców szaleją w mediach społecznościowych po tym, jak świąteczny film zostanie wydany na Netflix najwyraźniej dla wszystkich odbiorców, ale w rzeczywistości może to nie być tak dużo.

Bądź bardzo ostrożny, jeśli jesteś jednym z tych rodziców, którzy chcą chronić swoje dziecko przed jakimkolwiek świątecznym spoilerem i spalić sobie imię „Dawid i elfy”. Ten nowy film Netflix już jest tutaj Wśród czterech najczęściej oglądanych na platformieWiele rodzin wywraca do góry nogami.

Możesz pomyśleć, że treść, która się pojawia oznaczony jako 0+Albo hardcore przez niektóre lubieżne sceny, albo mnóstwo akcji. Problem jednak idzie znacznie dalej, bo w niektórych momentach jest on wspomniany Ani Święty Mikołaj, ani Wróżka Zębuszka nie istnieją.

na taśmieZnudzony pracą dostawcy prezentów krasnolud postanawia uciec do prawdziwego świata, aby spróbować przeżyć magię świąt z pomocą swojego nowego przyjaciela, 11-letniego chłopca. To jest film polerowanie, koprodukcja Netflix.

Po tym rodzice Wpadli na Twittera Ostrzeżenie pozostałej wrażliwej treści filmu. Aby niektórzy z nich Zostałeś przekierowany na oficjalny profil Netflix Aby poprosić o sprawdzenie oceny filmu lub przynajmniej jego usunięcie z sekcji Dzieci.

Film zawiera wiele momentów, w tym magię, elfy, Świętego Mikołaja i inne magiczne świąteczne przedmioty. „Jest to film odpowiedni dla całej rodziny, a jego ocena jest stabilna’, wyjaśniają z podium. Możesz sprawdzić Oto zasady Netflix Jeśli chodzi o kontrolę rodzicielską.

Zobaczymy, jak cały ten skandal się skończy i czy platforma streamingowa w końcu zdecyduje się na wycofanie filmu. Pomimo odnoszenia sukcesów (ze względu na wpływ mediów) i tego, że Netflix nie narusza żadnych przepisów dotyczących ochrony dzieci, jest bardzo prawdopodobne, że więcej niż jedna rodzina wyjaśni to swoim dzieciom.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *