Bethesda dziękuje swojej społeczności i ogłasza, że ​​Starfield dotarło do 13 milionów graczy

Bethesda dziękuje swojej społeczności i ogłasza, że ​​Starfield dotarło do 13 milionów graczy
Gra wideo to kosmiczna przygoda i eksploracja różnych planet. (Bethesda)

Po długim oczekiwaniu i wielu Hałas A w międzyczasie nadszedł 6 września tego roku com.starfield Do naszych rąk. Niektórzy umieszczają ją na czołowych miejscach jako jedną z najlepszych gier roku. Inni podeszli nieco bardziej analitycznie, podkreślając wszystkie dobre rzeczy, ale także małe rzeczy, które nie podobały im się zbytnio w grze. Bethesda. Prawda jest taka, że ​​dla zdecydowanej większości tych, którym udało się przeżyć to doświadczenie, tytuł ten nie pozostał niezauważony.

Z tego powodu oraz dzięki swojemu sukcesowi, Bethesda Udostępnij szczegółowe podsumowanie na koniec roku na temat com.starfielddostępna w niej kosmiczna gra RPG Komputer I Seria XboxKtóry osiągnął imponującą liczbę 13 milionów graczy. Na pewno nie jest to trochę. Wcześniej gra osiągnęła inne ważne kamienie milowe, takie jak 6 milionów graczy 8 września i 10 milionów 20 tego samego miesiąca, zaledwie kilka dni po premierze, stając się tym samym najbardziej udaną premierą firmy.

W złożonym raporcie Bethesda Na ich stronie internetowej podświetlony jest wykres pokazujący średnio 40 godzin na gracza. Do 2024 roku firma ma ambitne plany udostępniania aktualizacji co sześć tygodni, począwszy od lutego, a planowane dodatki obejmują dodatki do map głównych miast i nowe sposoby podróżowania, choć nie ma jeszcze żadnych szczegółów.

Dodatkowo, aby pokazać, że nadal trzymają się usługi popremierowej, firma potwierdza, że ​​pracuje nad dodatkowymi opcjami pozwalającymi dostosować rozgrywkę. com.starfield. Obejmuje to możliwość ręcznego określenia ilości uszkodzeń, jakie otrzymują statki, ustawienia minimalnej odległości dotarcia do ładunku i dodania nowych mechanizmów przetrwania. Ponadto oczekuje się, że oficjalne narzędzia do edycji, w tym specjalne narzędzie do eksportu, pojawią się na początku 2024 r. wraz z wydaniem Kreacje.

Jeśli chodzi o przyszłość com.starfield, Bethesda Opracowuje pierwsze duże rozszerzenie o nazwie „Zniszczona przestrzeń”, który obiecuje zaoferować sporo zawartości związanej z fabułą gry, nowymi lokacjami, nowym wyposażeniem i nie tylko. W przyszłym roku dowiemy się więcej na temat tego rozszerzenia, o którym nie podano jeszcze zbyt wielu informacji.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *