Błąd wychowawczy Pedri (jakby to był Iniesta) miał wpływ na igrzyska olimpijskie

Puchar Europy ukończył na szczycie, a igrzyska olimpijskie rozpoczął nisko. Pedri opuścił pierwszy mecz z Egiptem bez iskry, braku przywództwa, a co najgorsze, nie wykazał buntu. To jeden z tych wskazanych w remisie jako faworyt, według zakładów i prasy niszowej, do zdobycia złota. Pedri nie jest jedynym, który debiutuje rozczarowująco. I jest więcej takich jak Marco Asensio, Oyarzabal i Dani Olmo. Ale z Pedrim są duże oczekiwania i wszyscy, łącznie z trenerem Luisem de la Fuente, mają nadzieję na kontynuację występów pokazanych w Pucharze Europy.

Ta olimpijska Hiszpania, jak to się stało z Luisem Enrique w strefie euro, nie ma lidera. Jak zauważono w przypadku braku znaku przeciwko Egiptowi. Afrykanie byli lepsi fizycznie i to wystarczyło, aby zamknąć się i węszyć, by zmniejszyć hiszpański talent. Ale oczekuje się, że przywództwo w tej dziedzinie będzie płynąć z jakością i pewnością Pedri.

Pedri, maraton reprezentacji narodowej, która nie negocjuje z Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio

Ulysses Sanchez Flor

Kanarek pojawia się na igrzyskach prowadzonych przez Luisa Enrique. Pierwszy trener postanowił wywrzeć na nim presję, a Pedri odpowiedział niezwykłym pokazem fizycznym i imponującą pewnością siebie. Gdyby na Euro walczył przeciwko wymagającym zespołom takim jak Chorwacja, Szwajcaria i Włochy, potrafił być najlepszy, w igrzyskach byłby samolotem. Wierzymy, że tak. Wciąż jest na czas. Przeciwko Egiptowi nie znalazł swojego miejsca w pomocy z Mikelem Merino i Ceballos. Madridista, nawet kontuzja kostki (i ma zwichnięcie), która uniemożliwiła mu grę w pierwszej połowie, była najbardziej konsekwentna i najbardziej inspirująca. Pedri zajęło dużo czasu, aby wejść do gry. Wyglądało na to, że wyszedł na spacer.

Ciśnienie Luisa Enrique

Zarzucił brak miejsca pozostawionego przez Egipt, ale tego właśnie chce Luis de la Fuenté. Musisz znaleźć przejścia, aby wejść głębiej i zachwiać równowagę pionowymi działaniami. Tak bardzo się starał i tu zaczęły się kłopoty Hiszpanii w debiucie olimpijskim. Pedri musiał brać udział w igrzyskach i był nieobecny przeciwko Egiptowi. Powód nie jest istotny. Jest 18-letnim chłopcem, przyjechał wywalony, zdążył dojść do siebie po wysiłkach o mistrzostwo Europy, a trener daje mu całą pewność siebie. Pedri jest nietykalny, ale nie widzieliśmy jego najlepszej wersji. Musi więcej walczyć i prawdopodobnie w drużynie olimpijskiej musi podnieść swój poziom fizyczny i motywacyjny. Jeśli nie, noszenie go nie byłoby warte wysiłku, a Barcelona miałaby rację, prosząc, aby nie chodzić na te mecze z powodu nagromadzonego zużycia.

Pedri jest jednym z tych, którzy odpowiadają za to, że Hiszpania jest konkurencyjna, gra płynnie futbol i znajduje rozwiązania przeciwko rywalom, którzy zamykają się jak Egipt. naciskając go. Od momentu, gdy został wybrany najlepszym młodym zawodnikiem Pucharu Europy, wszedł na idealne jedenaste miejsce turnieju. Ale Luis Enrique również zastosował tę presję Słowami pochwały poświęcił się Kanarom po swojej eliminacji z Włochami w półfinale. Czy ktoś zauważył euro wystawione przez 18-letniego chłopca o imieniu Pedri?Nie zrobił tego bez Andresa Iniesty. Co powiesz na Pedriego na tych Mistrzostwach Europy? Nie widziałem żadnych 18-latków na tych Mistrzostwach Europy, Mistrzostwach Świata czy Igrzyskach Olimpijskich. To coś poza wszelką logiką. „Jestem zachwycony, że tak wielu dołącza do wagonu Pedery” – powiedział pierwszy trener.

Sibayos walczy o piłkę w meczu z Egiptem. (EFE)

Energiczny Luis Enrique, który mocno popiera jego decyzje, chciał otrzymać medal Burhana Pedri. Ponieważ kazał mu grać we wszystkie gry. Pochwała była nieco przesadzona. Błędem było wychowanie Pedriego i postawienie go na poziomie Iniesty. To nie było konieczne. Kanarek ma dobrą głowę, jest skromny, ale pozostał tam jako gracz, który musiał ponieść ciężar zdobycia złota na Igrzyskach przez Hiszpanię. Pedri, pomimo złudzeń, że bierze udział w imprezie olimpijskiej, ma też swoje ograniczenia. Jest graczem teraźniejszości i przyszłości, ale Musi się wiele nauczyć i wyjaśnić and być najlepszym. Żaden inny trener, mniej przesadzony niż Luis Enrique, nie powiedziałby, że dla chłopca, który wciąż trenuje i uczy się, musisz działać cicho i dotrzymywać terminów.

gruba gra

Nie cała wina za zły mecz z Egiptem spoczywa na Pedri, ponieważ Hiszpania zaczęła od sześciu z 11 graczy Pucharu Europy: Unai Simon, Eric Garcia, Pau Torres, Badri, Dani Olmo i Oyarzabal. Luis de la Fuente wystawił połowę drużyny, którą przewrócił, z doświadczonymi, niezrównoważonymi i entuzjastycznymi graczami. Od środka pola do przodu nic nie działa. Unai, mediatorzy Bao i Eric nie zażądali, aby Egipcjanie zaniechali ataku. Dani Olmo i Uyarzabal były grube, miękkie i nieszkodliwe. Bez iskry, pomysłów i bez rytmu, którego potrzebuje gra ofensywna, aby obalić mury Egiptu.

To samo można powiedzieć o Marco Asensio. Madridista jest jednym z tych, którzy muszą zrobić krok do przodu na igrzyskach olimpijskich, a jego futbol był obojętny. Dał więcej świeżości i nierównowagi wejścia Brian Gill W drugiej części drugiej połowy, kiedy Hiszpanie mocno walczyli o zdobycie bramki. Asensio nie może przegapić takiej okazji, by sprawdzić, czy naprawdę jest graczem, który osiągnął swój szczyt, czy może zorganizować występy, takie jak ta, którą miał w swoich pierwszych dwóch sezonach w Realu Madryt. Poważna kontuzja kolana jest więcej niż przytłaczająca i przyznaje to. Co tak naprawdę się z nim stało? To tajemnica. Jest chłopcem ze zdolnością do strzelania bramek, ale brakuje mu ciągłości i agresywności.

Luis de la Fuente musi nie tylko wygrać ten zespół, ale także dobrze się bawić, a z Egiptem było nudno. Zaczął bez atakującego serca, z Oyarzabalem z fałszywą dziewiątką i nie był w stanie dokończyć gry. Powrót do dyskusji o posiadaniu i kontroli partii. Tak też stało się z Luisem Enrique w Pucharze Europy z dwoma pierwszymi niepowodzeniami w fazie grupowej, z remisami ze Szwecją i Polską. Znowu problem celu i długi problem własności. Ze wspaniałą drużyną, jaką ma Hiszpania, musimy poprosić go, aby był silniejszy i bardziej zdecydowany oraz miał graczy, którzy sprawują przywództwo. Pedri jest jednym z tych, których nie można rozczarować.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *