Boks: Juan Pablo Romero zwiększa oczekiwania swoim profesjonalnym wyglądem

miStypendysta Boksera z Pętla Telmex-Telcel, nie pobity Juan Pablo „Biffy” Romero Utrzymać Pierwszy profesjonalny mecz W Stanach Zjednoczonych w najbliższy czwartek, 22 kwietnia, przed Twój brio, w Hayes Gymnasium of New York A światowe media czekają na premierę byłych meksykańskich igrzysk olimpijskich.

Romero Marne Zdobądź pełny wynik w 13 walk w płatnym boksie, Kto wystąpił w dziewięciu z nich nokaut i wciąż nieświadomy gorzkiego smaku porażki, oprócz dodania tytułu FECARBOX do Światowa Rada Bokserska Przy 140 funtach.

Bojownik jest znany na całym świecie po swoim udziale Rio 2016 I Tytuł został uzyskany indywidualnie w 2012 roku z Mistrzostwa Świata w boksie, Finały odbyły się w Londynie i wzbudziły duże oczekiwania co do jego pierwszej walki poza granicami kraju, chociaż trzeba zauważyć, że już wcześniej spotkał zagranicznych bojowników, takich jak Kolumbijczyk. Jos Luis Prieto, Wenezuelczycy Nestor Armas i Nestor Gonzalez, Obok dominikanów Ranses Payano.

Silny Widzę twarze z Kolumbijczykiem Twój, W walce o młode talenty, w której będzie tylko szansa na podkreślenie swojej kariery po ważnym zwycięstwie w przyszły tydzień Akademia Wojskowa Stanów Zjednoczonych Iron City.

Jaime Mungua, z nowym terminem złuszczania

Ze względu na kontuzję swojego przeciwnika był również kolegą z drużyny Ring Telmex-Telcel, Jaime Mongoa, Zgodnie z planem w następny piątek nie będzie żadnych działań, a teraz data została zmieniona na 19 czerwca o godz Don Haskins Center, El Paso, Teksas.

Startowy, Mongoa zmierzyła się z Polakiem, Maciej Solecki, Ale on był kontuzjowany, firma chciała uratować datę i wtedy opowiadała o nowym amerykańskim konkurentu De Mitreus Ballard Ale był też kontuzjowany i nie mógł walczyć w piątek.

W tym czasie jego występy musiały zostać przełożone na czerwiec przyszły. Stażysta miał również przyjąć tę rolę Ibeht „La Guerrera Otom” Zamora, Ale teraz będę musiał czekać na więcej próśb.

Informacje z Ring Telmex-Telcel.

Wiadomości o szczepionkach COVID-19 w Meksyku:

Jak zarejestrować się online, aby otrzymać szczepionkę przeciwko wirusowi Corona?

Kiedy i gdzie otrzymam szczepionkę na koronawirusa?

Etapy i wymagania dotyczące szczepień przeciwko koronawirusowi

Co się stanie, jeśli druga dawka szczepionki nastąpi wcześnie lub późno?

Kto i kto nie może zostać zaszczepiony przeciwko wirusowi Corona w Meksyku?

Jakie dokumenty muszę przynieść, aby otrzymać szczepionkę?

Oficjalny harmonogram szczepień Covid-19 w Meksyku według stanu

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *