Boks: Juan Pablo Romero zwiększa oczekiwania swoim profesjonalnym wyglądem

miStypendysta Boksera z Pętla Telmex-Telcel, nie pobity Juan Pablo „Biffy” Romero Utrzymać Pierwszy profesjonalny mecz W Stanach Zjednoczonych w najbliższy czwartek, 22 kwietnia, przed Twój brio, w Hayes Gymnasium of New York A światowe media czekają na premierę byłych meksykańskich igrzysk olimpijskich.

Romero Marne Zdobądź pełny wynik w 13 walk w płatnym boksie, Kto wystąpił w dziewięciu z nich nokaut i wciąż nieświadomy gorzkiego smaku porażki, oprócz dodania tytułu FECARBOX do Światowa Rada Bokserska Przy 140 funtach.

Bojownik jest znany na całym świecie po swoim udziale Rio 2016 I Tytuł został uzyskany indywidualnie w 2012 roku z Mistrzostwa Świata w boksie, Finały odbyły się w Londynie i wzbudziły duże oczekiwania co do jego pierwszej walki poza granicami kraju, chociaż trzeba zauważyć, że już wcześniej spotkał zagranicznych bojowników, takich jak Kolumbijczyk. Jos Luis Prieto, Wenezuelczycy Nestor Armas i Nestor Gonzalez, Obok dominikanów Ranses Payano.

Silny Widzę twarze z Kolumbijczykiem Twój, W walce o młode talenty, w której będzie tylko szansa na podkreślenie swojej kariery po ważnym zwycięstwie w przyszły tydzień Akademia Wojskowa Stanów Zjednoczonych Iron City.

Jaime Mungua, z nowym terminem złuszczania

Ze względu na kontuzję swojego przeciwnika był również kolegą z drużyny Ring Telmex-Telcel, Jaime Mongoa, Zgodnie z planem w następny piątek nie będzie żadnych działań, a teraz data została zmieniona na 19 czerwca o godz Don Haskins Center, El Paso, Teksas.

Startowy, Mongoa zmierzyła się z Polakiem, Maciej Solecki, Ale on był kontuzjowany, firma chciała uratować datę i wtedy opowiadała o nowym amerykańskim konkurentu De Mitreus Ballard Ale był też kontuzjowany i nie mógł walczyć w piątek.

W tym czasie jego występy musiały zostać przełożone na czerwiec przyszły. Stażysta miał również przyjąć tę rolę Ibeht „La Guerrera Otom” Zamora, Ale teraz będę musiał czekać na więcej próśb.

Informacje z Ring Telmex-Telcel.

Wiadomości o szczepionkach COVID-19 w Meksyku:

Jak zarejestrować się online, aby otrzymać szczepionkę przeciwko wirusowi Corona?

Kiedy i gdzie otrzymam szczepionkę na koronawirusa?

Etapy i wymagania dotyczące szczepień przeciwko koronawirusowi

Co się stanie, jeśli druga dawka szczepionki nastąpi wcześnie lub późno?

Kto i kto nie może zostać zaszczepiony przeciwko wirusowi Corona w Meksyku?

Jakie dokumenty muszę przynieść, aby otrzymać szczepionkę?

Oficjalny harmonogram szczepień Covid-19 w Meksyku według stanu

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *