Być albo nie być, ikona klasycznej hollywoodzkiej komedii i cztery kolejne propozycje do obejrzenia dziś w telewizji | telewizja

Być albo nie być, ikona klasycznej hollywoodzkiej komedii i cztery kolejne propozycje do obejrzenia dziś w telewizji |  telewizja

Antena 3 wprowadza nową partię hasło, który po piątkowej premierze przeniósł się na sobotnie wieczory dźwięk, Z tej okazji z Antonio Resinesem i Anną Milan. Ze swojej strony Telecinco stawia czoła konkurencji nową dostawą Mieć talent. Wśród najlepszych współczesnych filmów klasyczna komedia, taka jak być albo nie być, To pełen zaangażowania, waleczny i niezapomniany film w reżyserii Ernsta Lubitscha w reżyserii Bertranda Taverniera. Dziś wszystko się zaczyna, I niezwyciężony, Wspaniały portret upadku apartheidu w Republice Południowej Afryki, namalowany przez Clinta Eastwooda, pokazany podczas Mistrzostw Świata w Rugby w 1995 roku.

„Dziś wszystko się zaczyna”

12:30, Sundance

Rozpocznij aujord’hui. Francja 1998 (118 minut). Reżyseria: Bertrand Tavernier. Zagraniczni: Philippe Torreton, Maria Pietaresi, Nadia Kaci.

Na wyniszczonych przez bezrobocie terenach w północnej Francji Daniel, nauczyciel w przedszkolu, stara się stawić czoła tragicznej sytuacji rodzin swoich uczniów. Ten ujmujący i majestatyczny film nie oferuje nic więcej i nic mniej: codziennej historii, przejmującej, czasem nagiej i dostępnej dla każdego oka. Dziś wszystko się zaczyna Osiąga to, co najtrudniejsze: eksplozje emocji zrodzone z wyrazistej prostoty. Staje się czymś więcej niż tylko filmem: zwierciadłem samego życia, w które widz musi mieć odwagę spojrzeć.

„Niezwyciężony”

15:40, czwarta

USA, 2009 (134 minuty). Reżyseria: Clint Eastwood. W rolach głównych: Morgan Freeman, Matt Damon, Tony Kgoroge.

On rasizm Upadek w Republice Południowej Afryki, a Nelson Mandela stara się uniknąć wybuchu przemocy, aby zapewnić krajowi życie w pokoju. Mistrzostwa Świata w Rugby w 1995 roku po raz pierwszy zjednoczyły czarnych i białych. Clint Eastwood zbliża się do postaci Mandeli, tworząc film, który choć nie należy do jego największych i narzuca zbyt dramatyczne sytuacje, jest mocno opowiedziany i wsparty wzorową pracą Morgana Freemana, południowoafrykańskiego człowieka, który stał się przywódcą.

Almudena Syed – niespodziewana wizyta w „Mam talent”.

22.05, Telesenko

Paolo Taglioliniego

Rouhani, młody podnoszący kamienie z Kraju Basków; włoski artysta żonglujący rakietami tenisowymi; Meksykański talent do biczowania… Oto niektóre z występów, które jurorzy „Mam Talent” zobaczą dziś wieczorem. Obecna będzie także była gimnastyczka olimpijska, która obecnie porusza się na wózku inwalidzkim i przyjedzie w towarzystwie niespodzianki od Almudeny Cid.

Kolejna randka z konkursem „Hasło”.

22.10, antena 3

Dziś wieczorem dwie nowe uczestniczki staną na przesłuchaniach hasło, Konkurs zgłoszony przez Krystynę Bedroch. Mechanika programu sugeruje odgadnięcie kilku tajnych słów przy użyciu różnych wskazówek, kluczy, gestów lub innych słów o innym korzeniu. Aby otrzymać pomoc, podczas tej dostawy będą chronieni przez Antonio Resines i Ana Milan.

’być albo nie być’

0,20, tradycyjna medycyna chińska

być albo nie być. USA 1942 (94 minuty). Reżyseria: Ernst Lubitsch. W rolach głównych: Carole Lombard, Jack Benny, Robert Stack.

Wielu widzów zapewne już to widziało być albo nie być. To nie ma znaczenia. Im więcej wyświetleń zgromadzisz, tym bardziej będziesz się tym cieszyć. Monumentalne dzieło, model tzw. „dotyku Lubitscha”, na którym ukazany jest mistrz w przededniu napadu wojsk hitlerowskich na Polskę; Robi to jednak oczami trupy teatralnej i tworzy najsprytniejszą i najbardziej wywrotową parodię antynazistowską, jaką można sobie wyobrazić, w której jeden z aktorów musi wcielić się w samego Führera, wywołując lawinę równie kwaśnych sekwencji. Zabawny.

Możesz śledzić EL PAÍS TELEVISIÓN na Świergot Lub zarejestruj się tutaj, aby otrzymać Nasz cotygodniowy biuletyn.

Otrzymuj wiadomości telewizyjne

Wszystkie wiadomości z kanałów i platform, wywiady, aktualności i analizy, a także rekomendacje i krytyki naszych dziennikarzy

Subskrypcja

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *