Centrum Rekreacji Los Chiricocos uhonorowało boksera Placido Ramireza za zdobycie międzynarodowego tytułu dla Polski

Centrum Rekreacji Los Chiricocos uhonorowało boksera Placido Ramireza za zdobycie międzynarodowego tytułu dla Polski

Uczestniczył w:


Boliwariański bokser Placido Ramírez, który niedawno wywalczył w Polsce tytuł mistrza świata, otrzymał od Rancza Rekreacyjnego Los Chiricicos wyróżnienie w uznaniu jego wysiłków na rzecz opuszczenia karaibskiego wybrzeża i Kolumbii na europejskiej ziemi.

Ramirez niedawno znokautował Polaka Łukasza Wirzebekiego w czwartej rundzie, zdobywając międzynarodowy tytuł mistrza Polski wagi półśredniej. Za ten występ otrzymał Specjalne Wyróżnienie i Specjalne Uznanie w Centrum Rozrywki Los Chiricocos w San Estanisloa de Kostka -Arenal-

Urodzony w Polsce napastnik wyjaśnił: „Wszystko było przeciwko nam, sędziowie, pogoda, kibice, ale wierzyłem w swoje przygotowania, wszystko poszło dobrze i dzięki Bogu wyszedłem jako pierwszy. międzynarodowy mistrz Polski”. Bolivar Soblavento pokornie.

Zapowiedział też, że do końca czerwca przyszłego roku w tym centrum rozrywki zostanie zorganizowana międzynarodowa walka, mająca na celu przygotowanie go do aspirowania do tytułu mistrza świata dla niektórych organizacji bokserskich.

Ze swojej strony Alexis Valerio, właściciel farmy rekreacyjnej Los Chiricicos, powiedział, że ten hołd dla boksera jest okazją do podania ręki młodym sportowcom, aby mogli iść naprzód.

Uczestniczył w:

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *