COVID-19 ponownie rośnie, urzędnicy służby zdrowia wzywają ludzi do zachowania czujności

Urzędnicy służby zdrowia Bloomington powiedzieli, że kolejny wzrost COVID-19 zwiększa liczbę przyjęć do szpitali.

Urzędnicy służby zdrowia Bloomington ostrzegli Ponownie rośnie liczba przyjęć do szpitali związanych z COVID-19 Wezwali mieszkańców do podjęcia środków ostrożności, w tym szczepień i dawek przypominających, do noszenia masek w miejscach publicznych i pozostania w domu, gdy pojawią się objawy.

„Jesteśmy… obecnie w kolejnym boomie” – powiedział Brian Schockney, prezes Southern Central District of Health Indiana, który obejmuje Bloomington.

Południowo-centralna dzielnica systemu opieki zdrowotnej miała w piątek 31 pacjentów z COVID w szpitalu, a Shockney powiedział, że dodatkowi pacjenci wraz z ogólnokrajowymi ograniczeniami dotyczącymi pracy stanowią wyzwanie dla pracowników służby zdrowia.

Odpowiadając na pytania dotyczące koronawirusa COVID-19:Pozytywne testy, uczniowie i szczepionki: odpowiadanie na pytania dotyczące COVID-19 po powrocie uczniów

„Szpitale znów walczą o znalezienie łóżek szpitalnych” – powiedział. „Trudno otoczyć opieką wszystkich, którzy jej potrzebują”.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.