Criticism: The Criticism of „At War With My Grandfather” Tima Hilla z Robertem De Niro, Umą Thurman i Christopherem Walkenem

Ekskluzywna obsada komedii Extremely Poor.

Na wojnie z moim dziadkiem (Wojna z dziadkiemStany Zjednoczone / 2020). Reżyser: Tim Hill. Obsada: Robert De Niro, Uma Thurman, Oaks Vigley, Rob Rigel, Laura Marano, Christopher Walken, Sheesh Marin, Jane Seymour Scenariusz: Tom J. Astel i Matt Ember na podstawie powieści Roberta Kimmela Smitha. Zdjęcia: Gregg Gardiner. Montaż: Craig Herring i Peter S Elliott. Muzyka: Aaron Zigman. Dystrybutor: Diamond Films. Odpowiednie dla wszystkich odbiorców. Czas trwania: 94 min.

(Ten artykuł był wcześniej publikowany w gazecie Naród Od 15.04.2021)

Siedemdziesięcioletni Robert De Niro jest aktorką legendą. Właśnie dlatego trudno jest zrozumieć przyczynę istnienia tłumacza kierowca taksówki s Dziki byk Zgodziłam się pracować nad komedią jako niezręczną i wredną (niezbyt zabawną) Na wojnie z moim dziadkiem. To samo można powiedzieć o innych hierarchicznych wykonawcach, takich jak Uma Thurman, Christopher Walken, Sheesh Marin i Jane Seymour, którzy mają niewyraźne osobowości, takie jak stereotypy tutaj.

Nakręcony w 2017 roku i rozpowszechniany tylko w zeszłym roku z powodu upadłości The Weinstein Company, Na wojnie z moim dziadkiem To przeplatająca się komedia, skupiona przede wszystkim na humorze fizycznym (slapstickowym) z pewnymi wspólnymi elementami Mój biedny anioł. Jednak wszystko, co działało w filmie Chrisa Columbusa, zawsze czuje się zobowiązane.

Sally (Thurman) przekonuje swojego ojca, Jacka (De Niro), byłą wdowę, do przeprowadzki do domu rodzinnego, gdzie otrzymuje pokój dla swojego wnuka Petera (Oakes Fegley). Ten 12-latek zszedł na strych i wyzywa swojego dziadka do walki w wojnie, którą wskazuje tytuł, w eskalacji zła i sadyzmu, która ostatecznie przekracza wszelkie granice. Poza nieuniknionym emocjonalnym i pojednawczym wnioskiem, uderzający jest sam brak charyzmy, wdzięku i płynności tego, co ostatecznie jest komedią, o której można szybko zapomnieć.

Zostań członkiem OtrosCines / Club za jedyne 250 pesos miesięcznie i ciesz się dostępem do korzyści i nowego newslettera z informacjami, rekomendacjami i analizą trendów tylko dla subskrybentów

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *