Czy spełniła się ostatnia przepowiednia Majora Warlocka dotycząca Ameryki?

DOPrzed Mistrzostwami Świata 2018 w Rosji Antonio Vazquez Alba, „Starszy Czarownik„Powiedział, że reprezentacja Meksyku dojdzie do długo wyczekiwanego i długo wyczekiwanego ćwierćfinału, choć ostatecznie wszystko skończy się źle w ich przewidywaniach. Słynny magik Zmarł w ten czwartek 18 maja 2023 rOkoło drugiej po południu, w związku z uduszeniem, wstępne informacje.

Kim jest starszy czarodziej?

W narodzie zakorzenionym w przesądach, takim jak nasz, popularność ludzi, którzy twierdzą, że potrafią przewidywać przyszłość, jest niezaprzeczalna. KatamagoW języku nahuatl oznacza „miejsce spalonych domów”. VeracruzTo magiczne miasto. Ludzie z całego kraju i ciekawi turyści zbierają się, aby odkryć lub doświadczyć hipnotyzujących tradycji, które mają miejsce. Rytuały są wykonywane przez społeczność magów, którzy nazywają siebie zielarzami, uzdrowicielami, kaznodziejami lub szamanami. Antonio Vasquez urodził się w tym legendarnym mieście w 1939 roku.

Najdokładniejsze prognozy sportowe Brujo Meyera

  • Reprezentacja Meksyku przeciwko Polsce w Katarze 2022
  • Meksyk przegrał z Argentyną na mundialu w Katarze
  • Mistrz świata Argentyna
  • Przed dwoma pierwszymi wynikami Meksyku z Polską i Argentyną, Brujo Meyer powiedział, że drużyna narodowa zakwalifikuje się do 1/8 finału, wygrywając z Arabią Saudyjską.
  • Myślałem, że Rogelio Funes Mori będzie poświęconym piłkarzem mistrzostw świata, ale ostatecznie był to „Bebot”, syn „Chaco” Gimeneza.

Prognozy na rok 2023 dla naszego kraju i świata

  • Wojna między Ukrainą a Rosją będzie trwała, ponieważ Ameryka wnosi dużo pieniędzy
  • Morena, partia obecnego prezydenta Meksyku, będzie miała pewne trudności, ale nadal będzie uzyskiwać pozytywne wyniki
  • Meksyk będzie miał stabilny rok pod względem gospodarczym i politycznym

Czy spełniła się ostatnia przepowiednia Majora Warlocka dotycząca Ameryki?

Do 2022 roku, przepowiedział Starszy Czarnoksiężnik Klub AmerykiUkończenie na szczycie rozgrywek nie może jednak wyłonić się jako mistrzowie, a stało się tak, gdy klub Coapa został wyeliminowany przez Deportivo Toluca w półfinale Apertury 22. Jednak wróżbita popełnił błąd, przepowiadając nadejście Las Águilas. Do końca, ale przegrają.

Do 2023 roku, zgodnie z najnowszymi przewidywaniami Wizarda, Club America nie radzi sobie tak dobrze, jak by sobie tego życzył, więc przewidywanie, że sześć miesięcy temu nie zostanie mistrzem, może być takie samo. kończy się rok 2023.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *