Deszcz pieniędzy Lewandowski zostawia w Polsce

Działaj o 13:10

EST


Poza Bayernem wiele innych klubów otrzyma różne kwoty uprawnień trenerskich

Bawarski zespół przejmie lwią część wielomilionowego ruchu o wartości około 50 milionów euro.

Podczas gdy transfer Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium do FC Barcelona ma być oficjalny, już teraz pojawiły się informacje o multimilionerach, współbeneficjentach operacji.

W ojczyźnie pionierów, Polsce, przeprowadzka Spotify z Allianz Arena na Camp Nou nie tylko była postrzegana z radością, ponieważ pozwoliła wielkiej narodowej gwieździe na spełnienie jego życzeń.

Również Robert Lewandowski, który niedługo skończy 34 lata, pozostawi dobrą drogę do Euro. 2 mln w zakresie uprawnień szkoleniowych, Kluby, w których grał przez całe życie.

W sieciach społecznościowych działa już „dystrybucja” około 50 milionów euro (pięć z nich to zmienne). Aktywność zostaje zaszyfrowana i trafia do kufrów mniej lub bardziej skromnych klubów.

Część tego dochodu otrzyma sześć polskich klubów. Startująca w Warszawie akademia treningowa zapoczątkowana przez Lewandowskiego pochłonie około 625 000 euro, etap przez Poznań około 500 000 euro, a etap kończący się w Legii Warszawa pochłonie 250 000 euro.

Łącznie około 2 mln euro dla polskich klubów, w których grał Lewandowski. Niektóre kluby będą oczywiście na Roberta, teraz bardziej niż kiedykolwiek, bohatera narodowego…

Pamiętaj Roberta Lewandowski dołączył do Bayernu Monachium na darmowy transfer z Borussii Dortmund w 2014 roku.I to „Przetwórcy” zapłacili tylko 4,75 mln euro Noga przeniesiona do Poznania w 2010 roku.

Jego przepustka ze Znizicia do Lecha została wykonana za 380 000 euro. więc, Jego dziesięcioletnia kariera i transfery są warte zaledwie 5,15 mln euro, jak podaje portal Transfermarkt.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.