Europejscy przywódcy i dyrektorzy zwracają się do Bidena o dostosowanie się do Unii Europejskiej w zakresie zmian klimatycznych – El Periodico de la Energía

za Stu przywódców politycznych I Główni menedżerowie Prezydent Stanów Zjednoczonych twierdził od firm europejskich: Joe BidenSprzymierzony z Unia Europejska (UE) Aby sprostać wyzwaniu kryzysu klimatycznego, który zaczyna się od założenia przecięcia o połowę Emisje CO2 W 2030r.

W liście wysłanym do nowego najemcy Białego Domu sygnatariusze wezwali do jeszcze większej ambicji, która wykracza poza cel klimatyczny, jakim jest zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych o co najmniej 50% do 2030 r. W porównaniu z 2005 r.

Cel ten prawie podwoiłby cel wyznaczony przez administrację Obamy po podpisaniu porozumienia Porozumienie klimatyczne z Paryża W 2015 roku, po tym, jak Stany Zjednoczone odwróciły się od tej bitwy za czasów Donalda Trumpa.

„Po obu stronach Atlantyku mamy teraz ten sam cel: osiągnięcie neutralności węglowej do 2050 r.”, Który dotyczy sojuszu między Stanami Zjednoczonymi a Europą, mówi dokument, który jest niezbędny do stawienia czoła zmianom klimatycznym i umożliwienia sprawiedliwego i zrównoważonego przejście.

Inicjatywa kierowana przez francuskiego europosła i przewodniczącego Komisji Środowiska Pascal CanvinPodkreśla, że ​​Stany Zjednoczone są jednym z „najważniejszych partnerów handlowych Europy”, mówiąc, że „współpracując można coś zmienić”.

Ponadto twierdzą, że Europa jest planem transformacji opartym na Europejski Zielony ŁadCo, wraz ze zmianami związanymi z kryzysem Covid-19, przyspieszyło.

Wdrażamy plan naprawy, który uratuje naszą gospodarkę i przekształci ją w zgodzie ze ścieżką porozumienia paryskiego. W rzeczywistości zmobilizuje 250 000 milionów euro na walkę ze zmianami klimatycznymi w ciągu zaledwie trzech lat. To największy wpływ na zielone inwestycje, jaki kiedykolwiek został zatwierdzony w Europie! „

Wiadomość ta została przekazana w przeddzień zorganizowania w Białym Domu w dniach 22 i 23 kwietnia wirtualnego szczytu klimatycznego z udziałem przywódców krajów Unii Europejskiej, takich jak NiemcyI WłochyI Hiszpania za Polska, Oprócz Meksyk, jamajskiDla mnie Indonezja, Między innymi.

List jest dodatkiem do głowy IberdrolaJest wspierany przez wielu prezesów wiodących firm w Europie, takich jak Renault, IKEA, EDF, Veolia Albo niemiecka firma energetyczna E. On, Między innymi.


Wyświetlenia po:
73You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *