Fall Guys potwierdza datę rozpoczęcia sezonu 5

początek

do: Mikołaj Vasquez | 15-07-21

Opowiedzieliśmy wam dzień temu o nowym motywie sezonu Fall Guys. Po tym, jak powiedziałem ci, że plik Battle Royale sezon 5Mediatonic potwierdził datę premiery i czeka na niego przygodę w dżungli. Nowy sezon już 20 lipca.

Po zapoznaniu się z nową zawartością inspirowaną przygodą w dżungli, na pewno już zechcesz dowiedzieć się więcej o skórkach, które pojawią się w grze. W tym celu 19 lipca firma stworzy w nim specjalny strumień Kanał YoutubeZobacz wszystkie aktualności z gry.

Ta transmisja będzie ściśle dostosowana do wszystkich nowych treści, które obiecał Mediatonic. Oznacza to, że ujawnione zostaną nowe poziomy, funkcje i kostiumy. Ponadto zespół programistów będzie mógł wchodzić w interakcję ze społecznością, a także przedstawiać zwiastuny i rozgrywkę.

Co więcej, deweloper nie spodziewał się tego, czego powinni się spodziewać fani, ale sądząc po nazwie wydarzenia, będzie to wyraźnie coś wielkiego: Big Streamus.

Musimy tylko poczekać na nadejście nowego sezonu i dlaczego nie rzucić okiem na zgłoszenie Fall Guys, abyśmy mogli uzyskać wszystkie dostępne informacje o grze.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *