Flick zastępuje Lu na czele reprezentacji Niemiec | Sporty

Hansi Flick podpisał we wtorek kontrakt z Niemieckim Związkiem Piłki Nożnej (DFB), który zastąpi Joachima Loewa na czele reprezentacji Niemiec po zakończeniu udziału Manschaft w Pucharze Europy tego lata. To wyszło od Niemieckiego Związku Piłki Nożnej, które potwierdziło coś, czego można się było spodziewać przez kilka tygodni, mimo że mówiło się, że kilka europejskich klubów wykazało zainteresowanie Flickiem.

Flick, po dwóch sezonach z Bayernem Monachium jako głównym trenerem (chociaż ten pierwszy zaczynał jako asystent Niko Kovaca) zdobył siedem tytułów, w tym zeszłoroczny Puchar. Jednak trener poprosił bawarski klub o rozwiązanie kontraktu pod koniec sezonu, w którym zdobył dziewiąty z rzędu tytuł mistrza Niemiec dla Bayernu. Pod jego kierownictwem Robert Lewandowski pobił rekord bramek Gerda Mullera, który strzelił 40 goli w lidze, która istniała od 49 lat. Polak, który strzelił gola z ostatniego dnia, zdobył 41 bramek, by uplasować się w czołówce strzelców jednego sezonu w historii Niemiec. Ponadto udało mu się doprowadzić Thomasa Mullera z powrotem do swojego najlepszego poziomu, a rozgrywający powrócił do reprezentacji narodowej po roku separacji.

W latach 2006-2014 Flick był drugim Löwem w reprezentacji Niemiec, ponieważ brał udział w inwazji na mundial 2014. Później został dyrektorem sportowym Niemieckiego Związku Piłki Nożnej. W 2017 roku został dyrektorem sportowym Hoffenheim, aw 2019 dołączył do Bayernu Monachium jako asystent trenera. W połowie sezonu zwolnił Kovaca i poprowadził bawarski klub do najlepszego roku w swojej historii, zdobywając wszystkie możliwe tytuły i bijąc wiele rekordów.

Możesz śledzić SPORT pod adresem Serwis społecznościowy Facebook s ŚwiergotLub zarejestruj się tutaj, aby otrzymać Cotygodniowy biuletyn.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *