Gdzie oglądać Arabia Saudyjska vs. Meksyk gospodarzem Mistrzostw Świata w Katarze 2022?

Już zakwalifikowane drużyny przygotowują się do Mistrzostw Świata w Katarze 2022, które rozpoczynają się 20 listopada. Więcej szczegółów na temat wydarzenia sportowego w tej nocie.

selekcje Meksyk i Arabia Saudyjska Twarze pojawią się 30 listopada w ramce Mistrzostwa Świata FIFA Katar 2022. W losowaniu obie drużyny w grupie C zmierzą się z Argentyną i Polską w różnych terminach.

Drużyny Gerardo Martino i Hervé Renarda już przygotowują się do jednego z najważniejszych meczów w pierwszej fazie, który odbędzie się o godzinie 14:00 (czasu peruwiańskiego) w Lusail City.

Ta gra i inne będą transmitowane w dniu telewizja latynoska Od 20 listopada do 18 grudnia, czyli ostatniego dnia Puchar Świata Katar 2022.

Czy istnieje już lista powołanych na Mistrzostwa Świata 2022?

Jak dotąd Reprezentacja Meksyku Nie potwierdziło, którzy zawodnicy będą na boisku w dniach swoich meczów. Jednak zasugerowano, że będą to Rogelio Funes Mori, Alexis Vega, Hirving Lozano, Santiago Jimenez, Henry Martin, Raul Jimenez i inni.

rozmawiać o Królestwo Arabia SaudyjskaWiadomo, że wciąż ma sześć meczów towarzyskich przed osiągnięciem Pucharu Świata 2022. Wśród jego przeciwników są Macedonia Północna, Albania i Honduras.

Jakie są 32 drużyny, które wezmą udział w Mistrzostwach Świata w Katarze 2022?

  • UEFA: Hiszpania, Anglia, Niemcy, Szwajcaria, Chorwacja, Polska, Belgia, Walia, Dania, Holandia, Serbia, Portugalia i Francja.
  • KONMEBOL: Ekwador, Urugwaj, Brazylia i Argentyna.
  • CONCACAF: Kostaryka, Meksyk, USA i Kanada.
  • CAF (Afryka): Maroko, Tunezja, Kamerun, Senegal i Ghana.
  • AFC (Azja): Korea Południowa, Japonia, Katar, Arabia Saudyjska, Australia i Iran.

Jakie są najdroższe drużyny w Katarze World Cup 2022?

Przy omawianiu tego tematu zwykle pojawia się nazwisko Lionel Messi lub Cristiano Ronaldo, grający odpowiednio w reprezentacji Argentyny i Portugalii; Ale tak nie jest, bo portal Transfermarkt wyświetla inne wyniki.

Według ich statystyk najdroższą drużyną w tym wydarzeniu sportowym jest Anglia, która w swoim składzie ma łącznie 1350 mln euro. Oczywiście najlepiej opłacani są Harry Kane oraz pomocnicy Judd Bellingham i Phil Foden.

Następna na liście jest Brazylia z 1090 mln euro. Najcenniejszy jest Vinicius Junior, którego cena wynosi 120 mln euro.

A na trzecim miejscu uplasowała się francuska drużyna, która wygrała Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji, a portal zagwarantował, że wartość wspomnianej drużyny wyniosła 886 mln euro. Następnie Portugalia, Belgia i Holandia.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *