Gdzie widzisz przyjacielską selekcję: Jedenaście dla Hectora Cardenasa zmierzy się z Arabią Saudyjską | Sporty

The Reprezentacja Kolumbii Rozpoczyna nową drogę po rozczarowaniu brakiem awansu do mundialu w Katarze i zrobi to w najbliższą niedzielę Murcja, Hiszpaniaw meczu towarzyskim z drużyną, która będzie w najwyższym wydarzeniu orbitalnym, Królestwo Arabia Saudyjskaosoba, która próbowała sparować z trójkolorowym.

W ciągu tygodnia ustalono, że osobą odpowiedzialną za drużynę narodową będzie Argentyńczyk Nestor Lawrencebyły asystent techniczny Jose Pekermana podczas jego pobytu w Kolumbii w latach 2012-2018.

Jednak Lorenzo nie będzie obecny w Hiszpanii na tym towarzyskim meczu, ponieważ będzie nadal Melgar z Peru Do połowy lipca. Dlatego to kto będzie kierował z linii Hector CardenasTrener Reprezentacja Kolumbii do lat 20 Kto dołączy do drużyny biorącej udział w Tulonie w turnieju Maurice Revelo.

Możesz być zainteresowany:

amarantusowa jagodaZe swojej strony został mianowany asystentem technicznym Nestora Lorenzo w tym nowym cyklu, dołączył do zespołu i nawiąże swój pierwszy kontakt z graczami w Hiszpanii.

Na poziomie piłkarzy trener Hector Cardenas powołał grupę 20 piłkarzy (19 bez Luisa Sinistery), wśród których Juan Camilo Hernandez, Kevin Velasco, Edward Atuesta, John Arias, Jaminton Campazm.in. zaproszeni na spotkanie z następnym pokoleniem Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2026 i Copa America w Ekwadorze w 2024 roku.

Ze swojej strony, w tej grze jest dzielenie się doświadczeniami z graczami takimi jak Davinson Sanchez, bramkarz Jose Chonga, Eder Alvarez Palanta, Jairo Moreno i Rafael Santos Puri.

To spotkanie, które choć nie poprowadzi go trener, który będzie odpowiadał przez najbliższe cztery lata, Oznacza początek nowego cykluCo pozostawia za sobą nieudaną operację Rueda, w poszukiwaniu dostępu do Mistrzostw Świata 2026 i znaczącej roli w nadchodzącym Copa America.

w międzyczasie, Królestwo Arabia Saudyjska Udostępnij Puchar Świata Grupa C obok ulubionych Argentyna, Polska Dla Roberta Lewandowskiego i zawsze trudne Meksyk.

Kolumbia zostanie utworzona w następujący sposób:

Jose Luis Chonga, Daniel Muñoz, Carlos Cuesta, Davinson Sanchez, Jairo Moreno; Edir Alvarez, Steven Alzat, Edward Atuesta, John Arias, Rafael Santos Puri i Luis Suarez.

Mecz rozpocznie się w niedzielę o 12:00 CST i będzie można się nim cieszyć fenomen piłki nożnej Na Facebooku z Caracol Deportes i radia Caracol Radio.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.