Hiszpania i Polska niepokonane w Pucharze ATP Sporty

SYDNEY (AP) – Hiszpania i Polska zagrały lepiej w Pucharze ATP, prowadząc w poniedziałek 2:0 w swoich seriach.

Po tym, jak w secie Pablo Carreo Pusta pokonał Viktora Duraோovica 6:3, 6:3, Robert Batista Aguirre pokonał Norwega Caspara Roota 6:4, 7:6 (4) i zapewnił sobie serię dla Hiszpanii.

Batista Aguirre awansował do dywizji gry pojedynczej 9-2 podczas imprezy Tag Team.

„Caspar gra niesamowitą grę w tenisa, (on) miał niesamowity występ w zeszłym roku, a dzisiaj grał dobrze” – powiedział Batista Aguirre w wywiadzie na boisku. – Dobrze oddałem jego serwis, popełniłem kilka istotnych błędów i grałem agresywnie.

Kamil Majjrsak pokonał Gruzję 6-1, 6-1, Alexandre Bakshi, dając Polsce wczesne prowadzenie, a Hubert Harkoks zapewnił sobie w deblu serię 6-7 (5), 6, 6-6. -1 powyżej Alexandre’a Medraveli.

„On (Medraveli) grał dobrze w pierwszych dwóch setach i coś mi nie wyszło. Ale bardzo się cieszę, że mogę iść do przodu i wygrywać każdy set ”- powiedział Harrocks.

Polska mogłaby awansować do półfinału, gdyby w środę pokonała Argentynę w kolejnym meczu grupowym.

Majjrsak pokonał Bakshiego w 53 minuty.

„Próbowałem przenieść go (Bakshi) przez pole i myślę, że to był klucz do gry” – powiedział Majjrsak, trenerem byłego numer siedem na świecie Joachima Nistroma.

W poniedziałkowy wieczór Grecja zmierzy się z Argentyną, a Serbia z Chile.

Cztery drużyny, które wygrają turniej z 16 drużynami, awansują do półfinału w piątek i sobotę, a zwycięzcy spotkają się w finale w niedzielę.

Prawa autorskie 2022 Associated Press. Wszelkie prawa zastrzeżone. Treści te nie mogą być publikowane, transmitowane, przepisywane ani redystrybuowane bez zezwolenia.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.