Honduras zremisował z Arabią Saudyjską w towarzyskim meczu, w którym zostali trzykrotnie wykluczeni

The Reprezentacja Hondurasu W tę niedzielę zremisował 0:0 przeciwko MŚ Królestwo Arabia Saudyjska W obfitującym w wydarzenia meczu towarzyskim, który odbył się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Do starcia między Arabami a Hondurasami doszło w epoce nowożytnej Stadion Al Nahyan w Abu Zabi To było pełne kontrowersji odkąd piłkarze Bicolor i ich trener zostali zwolnieni Diego Vasqueza.

Pierwsze wydalenie H było dla napastnika Evan „El Chino” Lopez W ostatnim odcinku pierwszej połowy. Zawodnik Motagui zobaczył czerwoną kartkę po trudnym ataku na przeciwniku.

Już w dogrywce drugiej połowy rozgrywki strategiczne Diego Vazquez i szybki Edwin Solani Widzieli też czerwoną kartkę.

Bicolor praktycznie oparł się całej części uzupełniającej dziesiątką i ostatecznie udało im się zdobyć remis.

Decyzją Halcones Verdes nie można oglądać gry z otwartym znakiem; Chowają broń w twarz Mistrzostwa Świata FIFA Katar 2022 Będą się kłócić.

w fazie grupowej, Królestwo Arabia Saudyjska Zmierzy się z drużynami Argentyny, Polski i Meksyku.

Trener Hondurasu Diego Vazquez wysłał swoich początkowych piłkarzy 11: Luis „Buba” Lopez, Denel Maldonado, Oscar Almendarez, Devron Garcia, Wesley Decas, Franklin Flores, Hector Castellanos, Walter Martinez, Josep Rosales, Ivan Lopez i Angel Tejeda.

W drugiej połowie weszli Marcelo Pereira, Edwin Solani Solano i Carlos Mejia, Zamiast Angela Tejedy, odpowiednio, Waltera Martineza i Josepha Rosalesa.

Trzeba pamiętać, że skoro nie był na randce FIFA, H mógł być jedynym legionistą z Josephem Rosalesem. Ponadto gracze Olimpia Grać w finale Ligi CONCACAF przeciwko Alajuelense.

W ten sposób reprezentacja Hondurasu zakończyła swoją trasę bezbramkowym remisem z Arabią Saudyjską i przegrała w zeszły czwartek 0:1 z Katarem w towarzyskim meczu w Marbelli w Hiszpanii.

Honduras powróci do aktywności do marca 2023 roku, kiedy zmierzy się z Kanadą w Lidze Narodów CONCACAF.