Hrabstwo Los Angeles zgłasza 22 nowe zgony z powodu Covid-19 i 624 nowych pozytywnych przypadków — termin

Hrabstwo Los Angeles zgłasza 22 nowe zgony z powodu Covid-19 i 624 nowych pozytywnych przypadków — termin

Departament Zdrowia Publicznego hrabstwa Los Angeles zgłosił 22 nowe zgony z COVID-19Oprócz 624 nowych pozytywnych przypadków.

Liczba zgonów i potwierdzonych przypadków zgłoszonych dzisiaj może odzwierciedlać opóźnienie w zgłoszeniu w weekend. Ale dzisiejsze dane podsumowują hrabstwo 27121 zgony i 1 524 912 pozytywne przypadki.

w momencie zgłoszenia, 556 Mieszkańcy hrabstwa są hospitalizowani z powodu Covid-19. Od 24 listopada 29% tych osób przebywa na oddziale intensywnej terapii. Wyniki testów są dostępne dla prawie 9 370 000 osób, przy czym 15% osób ma wynik pozytywny. Wskaźnik pozytywności wynosi 1,4%.

Delta Variant jest dominującym szczepem rozprzestrzeniającym się w całym kraju LA, ale zdrowie publiczne skomentowało obawy dotyczące nowego wariantu Omicron To, które Światowa Organizacja Zdrowia w Republice Południowej Afryki określiła jako „zmienny niepokojący”, jest ściśle monitorowane. Nie ma informacji o tym, czy Omicron jest bardziej zaraźliwy, śmiertelny lub odporny na szczepionki lub leczenie niż inne szczepy COVID-19.

„Najważniejszą strategią pozostaje zapewnienie, aby wszyscy w wieku 5 lat i starsi otrzymali pełną szczepionkę lub dawkę przypominającą tak szybko, jak to możliwe, aby ograniczyć przenoszenie wirusa obecnie rozpowszechnionego w całej prowincji. Szczepionki są skuteczne przeciwko wariantowi delta i przed- szczepy wirusa, co pozwala nam mieć nadzieję, że zatwierdzone szczepionki zapewnią również pewną ochronę przed Omicronem.

Chociaż wciąż jest wiele informacji na temat nowego wariantu, jest wystarczająco dużo informacji, aby hrabstwo podjąć kroki w celu ograniczenia transmisji, które mogą pomóc w przygotowaniu strategii mających na celu złagodzenie tego nowego rodzaju obaw.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.