Huk Shelly-Ann Fraser-Pryce: Najlepszy rekord świata na 100 m w tym roku

zaktualizowany

Jamajka pokazała w powrocie Diamentowej Ligi, że utrzymuje doskonałą formę Pucharu Świata w Eugene

Fraser Price, w aktach.

Po mundialu w Eugene wielcy sportowcy wrócili do Europy i tu pozostaną. Dziewiąte spotkanie Diamentowej Ligi, które odbędzie się w Chorzowie na Śląsku, w miejsce chińskiego Szanghaju, będzie miało swoją ciągłość i punkt kulminacyjny w Monako i Lozannie, a przede wszystkim, w którym stawką jest wiele interesów, w Pucharze Świata. Konkurs diamentów w Brukseli i Zurychu. Sportowcy z naszego kontynentu mają też specjalną datę w Mistrzostwach Europy, które 15 maja rozpoczynają się w Monachium.

Spotkanie Corzo rozpoczęło się głośnym 47,80 od Brazylijczyka Alison dos Santos w biegu na 400 m przez płotki i ukończony, w 100 (oczywiście gładkim), z głośnym 10,66 od jamajskiego juniora (1,60 oficjalnego i fałszywego) i weterana (35) Sparkle Shelly Ann Fraser Cena. To była główna atrakcja dnia. Najlepszy rekord świata roku i niekończące się potwierdzenie rekordów i tytułów, że walczymy z biegaczem epoki. niewiele. wszystkich nielicznych.

Między jednym wyścigiem a drugim, między wstępem a zakończeniem, dobre liczby następowały po sobie, logicznie w rywalizacji diamentowego kalibru. Rozczarowali, owszem, setkę mężczyzn obiektywnie świetnym składem, ale to się udało Tryfon Brommel Z 9,95 do przodu Marvin Prause (10.00). Co prawda było zimno (16), temperatura nie sprzyjająca biegaczom, ale jak już widzieliśmy, nie było to przeszkodą dla Freezer-Price.

Ani na 200 metrów, dla innych błyskotliwych Jamajczyków, Sherica Jackson który wygrał do 21.84. Jeśli Fraser Price opuści Stany Zjednoczone Alija Hobbs (10.94) Mając 28 centów, Jackson zdystansował się od majestatycznych Bahamów Shauna Miller Uibo (22,35) na 49. Szybkość jamajskich kobiet nadal dominuje na torach.

Rutyna Duplantis

Armand Duplantis W skoku o tyczce wzrósł do 6,10. Obiektywnie budząca grozę marka, pomimo swoich niedociągnięć. Inne skoki przyniosły zwycięstwo Miltiadis Tentoglou w wzroście (8,13) i Kubańczyk w potrójnym Andy Daz (17,53). Wzrost samicy pozostał na poziomie 1,92 u Uzbeków Savina Sadulaiva i ukraiński, który traci impet w swojej globalnej specjalizacji, Jarosław Mahoszeikh. Sankcje wobec Rosji nadal utrzymują drugą wielką gwiazdę sportu poza boiskiem: Maria Lasitskene.

Najciekawszą częścią spotkania były wyścigi. i holenderski Vimek PawełJedna z druhen, Sydney McLaughlin Na 400-metrowych płotkach zaczął chodzić gładko, próbując zejść poniżej 50 sekund. Mam to. Zrobił 49,75, co jest osobistym i międzynarodowym rekordem. Przeciągnij obcasy do lokalnego Natalia Kaszmarekktóry ustanowił swój rekord życiowy, a także strzelił Polskę z wynikiem 49,86.

W męskiej konkurencji mistrz USA Eugene Michael Norman nigdy nie zszedł poniżej 44 sekund, ale nie zaszedł daleko w swojej walce z Kirani James: 44,11 do 44,55. 800 doskonałych mężczyzn, w tym czterech mężczyzn w szaliku Adrian Bena czwarty z 1:45.89. Galicjanin, wierny swojemu stylowi, szedł od tyłu z umiejętnością wchodzenia na linę. Skończyło się na silniejszym niż ktokolwiek inny. Ale nie może już tego tworzyć z kenijską parą Emmanuel Currier (1: 45,72) i Ferguson Rotich (1:45,76). nie z Holendrami Tony Van Diepen (1:45,80).

Również dobre dla kobiet 800 w zaufanej wygranej Amerykanina Agee Wilson (1:58,28). Ta sama 1500, z młodym etiopczykiem Derby Weltege (3:56.91) podaje dobry opis swojego wybitnego rodaka Gudav Tsegae (3:58,18). Zjazd około 3000 osób widział mniej ciekawie Śiwa Hassan Zwycięstwo (8: 39,27).

W wersjach zwycięstwo w kategorii wagowej kobiet dla Amerykanina Chase Ellie (20, 38). A w rzucie oszczepem, w ostatniej próbie, dla Japończyków Haruka Kitaguchi (65.10). Oszczep mężczyzn był lepszy u Czechów Jakub Vadlik o 86.68 i z Manu Kwijera (76,41) na szóstym miejscu. w młotkuPaul Fdicjeden z narodowych idoli, bawi się w domu i spotyka 80 metrów (81,27).

standardowo

Projekt zaufania

wiedzieć więcej

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.