Inazuma Eleven: Victory Road, najlepsza piłkarska gra RPG, ma nowy zwiastun i zostanie wydana na PS5

Inazuma Eleven: Victory Road, najlepsza piłkarska gra RPG, ma nowy zwiastun i zostanie wydana na PS5

Inazuma XI: Droga Zwycięstwa udostępniło nowy zwiastun, będący kolejnym przykładem gry starającej się być najlepszą i najbardziej kompletną wersją sagi w dotychczasowej historii. Popularna piłkarska gra RPG klasy 5 ujawniła przy okazji więcej szczegółów Tokio Game Show 2023 Które odbędą się w dniach 21-24 września.

Poziom 5 ogłosiło, że Inazuma Eleven: Victory Road ukaże się na PS5, jako uzupełnienie gier zapowiedzianych już na PS4, Nintendo Switch, Androida i iOS. Data premiery gry nie jest jeszcze znana i choć miała ona ukazać się w 2023 roku, nowy zwiastun eliminuje wszelkie możliwe odniesienia do daty jej premiery. To nie przypadek, ponieważ w innych grach poziomu 5, takich jak DECAPOLICE czy Fantasy Life i: The Girl Who Steals Time, rok premiery pojawia się przynajmniej na końcu ich najnowszych filmów.

Inazuma Eleven, RPG i piłka nożna z mistrzostwem na poziomie 5

Inazuma Eleven stała się jedną z najpopularniejszych sag sama w sobie. wspólny Z jego czasów. Zarówno gry wideo, jak i adaptacje anime były śledzone przez miliony graczy, a ich remake obiecuje przenieść nas na wyższy poziom dzięki temu, co może być najlepszą piłkarską grą RPG. Gra o złożonym rozwoju musiała zostać zrestartowana, a fani sagi z wielkimi oczekiwaniami czekają na nowy tytuł. Rok temu 2015 Nie ma remake’u Inazuma Eleven, a duże nadzieje pokłada się w Victory Road, grze, która ma być jak najbardziej kompletna, z trybem fabularnym i świetnymi meczami, które będą starały się zachęcić graczy do cieszenia się tytułem przez długi czas czas. czas. Również dla ścieżki dźwiękowej powraca Tłoki T+KMC, Kolejna wspaniała wiadomość dla nowego poziomu 5, który stawia sobie bardzo wysokie cele.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *