Iowa przeprowadziła już ponad 5 milionów testów COVID-19

Iowa przeprowadziła już ponad 5 milionów testów COVID-19

Raporty zdrowotne wskazują, że w STE podano prawie 2,7 miliona dawek, a setki osób w społeczności Des Moines Latino otrzymują dziś pierwszy zastrzyk w prywatnej klinice. HY-VEE współpracował z lokalnym kościołem i hiszpańską stacją radiową Lanage, aby zorganizować dwa wydarzenia. Według Andrew Molenbeeka z KCCI, warunki rodzinne były ważne dla osób, które otrzymały szczepionkę. Andrew: Jedną z cech obszaru TT jest to, że ma wiele rodzin, naprawdę znanych. Może robią tu zakupy w weekendy, ponieważ są tu restauracje i sklepy spożywcze DAN SHOP AS, to ND jest dla nich kolejnym miejscem, w którym mogą dostać VACCE. Wolontariusze i farmaceuci odpowiadali na pytania w języku hiszpańskim przed pierwszą dawką PFIZER VCI.AC LUZ ESCOTO z mężem i są wdzięczni za udostępnienie ich w sobotę. >> Tring Latino Legs Bendy Grafting. Niewiele się z tego robi, więc myślę, że te wydarzenia są podobne do tego i myślę, że powinniśmy zachęcać naszych mężów, aby przyjechali i ich również zachęcać, ponieważ jest to kwestia zdrowia publicznego i chcemy być zdrowi. Komfort jest kluczem do lepszego wykorzystania VACCAT. Andrew: Pomiędzy tymi dwoma wydarzeniami HY-VEE szacuje, że kilkaset osób otrzymało pierwszą dawkę. Obecna była druga klinika tego dnia. Kościół katolicki Antoniego. Alex Lopez Monteiro był jednym z młodych ludzi, którzy niedawno otrzymali szansę. Mówi, że skupienie się na społeczności latynoskiej jest pomocne. >> W niewielu miejscach, w których znasz hiszpański, trudno jest nauczyć się łaciny. Andrew: Ludziom, którzy dostali zastrzyki w klinice, polecano udać się do dowolnej apteki Hi Eve po drugą dawkę w ciągu trzech tygodni. W Des Moines, Andrew Molenbeek, KCCI 8 News, IO ’

Iowa przeprowadziła już ponad 5 milionów testów COVID-19


W niedzielę Departament Zdrowia Publicznego stanu Iowa zgłosił 113 nowych testów na wirusa COVID-19 i nie odnotowano żadnych dodatkowych zgonów. łącznie 6035 zgonów od początku pandemii. Dwadzieścia cztery godziny temu Ministerstwo Zdrowia zgłosiło łącznie 400 734 pozytywnych testów i 6035 zgonów ogółem. AWA informuje, że podano 2695890 dawek szczepionki COVID-19, a 131,600 osób ukończyło serię szczepionek. 14-dniowy wskaźnik pozytywności wynosi 2,8%. Średnia z siedmiu dni wynosi obecnie 2,7%. Dane Ministerstwa Zdrowia pokazują, że przeprowadzono łącznie 5004754 testów na obecność COVID-19 i jest obecnie 122 hospitalizowanych pacjentów z COVID-19, w porównaniu z 131 poprzedniego dnia. Iowa zgłosiło 37 pacjentów na oddziałach intensywnej terapii i 16 pacjentów na respiratorach. Dwie placówki opieki długoterminowej w stanie Iowa zgłosiły aktywny wybuch COVID-19. Ministerstwo Zdrowia zgłosiło 17 pozytywnych przypadków i jeden powrót do zdrowia wśród mieszkańców i pracowników tych placówek. Stan zgłosił 2359 zgonów w placówkach opiekuńczych, a Departament Zdrowia Publicznego stanu Iowa dostarcza na tej stronie dane o wirusach w czasie rzeczywistym. Izba Handlowo-Przemysłowa Kuwejtu publikuje codzienne podsumowanie na podstawie wyżej wymienionej daty o godzinie 10:00

W niedzielę Departament Zdrowia Publicznego stanu Iowa zgłosił 113 nowych pozytywnych testów na COVID-19 i żadnych dodatkowych zgonów.

O godzinie 10:00 Ministerstwo Zdrowia zgłosiło łącznie 400 847 pozytywnych testów, 357 533 całkowitych wyzdrowień i 6 035 wszystkich zgonów od początku pandemii. Dwadzieścia cztery godziny temu Ministerstwo Zdrowia zgłosiło łącznie 400 734 pozytywnych testów i 6035 zgonów ogółem.

Iowa zgłosiło 2695890 dawek szczepionek przeciwko COVID-19, a 131,6006 osób ukończyło serię szczepionek.

Stawka dodatnia w stanie Iowa z 14 dni wynosi 2,8%, a średnia z 7 dni wynosi obecnie 2,7%. Z danych Ministerstwa Zdrowia wynika, że ​​wykonano łącznie 5004754 testów na COVID-19.

Obecnie w szpitalu jest 122 pacjentów z COVID-19, w porównaniu ze 131 pacjentami poprzedniego dnia. Iowa zgłosiło 37 pacjentów na oddziałach intensywnej terapii i 16 pacjentów na respiratorach.

Dwie placówki opieki długoterminowej w stanie Iowa zgłosiły aktywny wybuch COVID-19. Ministerstwo Zdrowia zgłosiło 17 pozytywnych przypadków i jeden powrót do zdrowia wśród mieszkańców i pracowników tych placówek. Stan zgłosił 2359 zgonów w placówkach opiekuńczych.

Departament Zdrowia Publicznego stanu Iowa dostarcza dane o wirusach w czasie rzeczywistym ta strona. Izba Handlowo-Przemysłowa Kuwejtu publikuje codzienne podsumowanie na podstawie wyżej wymienionej daty o godzinie 10:00

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *