iPhone’a 15 | To najdroższy iPhone 15 na świecie: białe złoto i ponad 500 diamentów

iPhone’a 15 |  To najdroższy iPhone 15 na świecie: białe złoto i ponad 500 diamentów

the Drogi urządzeń Manzana Są częstym tematem rozmów między sobą Użytkownicy Za każdym razem marka z nadgryzionym jabłkiem zapowiada nową premierę. To było najnowsze iPhone’a 15najnowsza generacja telefonów komórkowych, która stanowi kontynuację sagi zapoczątkowanej 29 czerwca, 2007Kiedy ukazała się pierwsza stacja z serii.

Za cenę wahającą się pomiędzy 799 dolarów Dla wersji zwykłej i 899 euro Dla profesjonalistów, klientów założonej przez niego firmy Steve’a Jobsa Możesz teraz kupić ten „smartfon”, który ma również opcje projektowe wykraczające poza zwykłą linię międzynarodowych firm z siedzibą w Cupertino (Kalifornia). naturalnie, dystrybucja Spośród tych wersji wdrażane są firmy niemające nic wspólnego z Apple.

Od naszyjnika po telefon komórkowy

Powiązane wiadomości

W przypadku iPhone’a 15 „Diamentowy płatek śniegu”Jest najdroższy na świecie i jest to ekskluzywna wersja stworzona przez rosyjską luksusową markę kawior. Ozdobione okładką białe złoto Do 18 Karat składa się z 570 diamentów Indywidualny ten telefon komórkowy, który zawiera świecący Wyciągnięte z A naszyjnik Jest produkowany przez znaną brytyjską markę jubilerską Grafi jego całkowitą cenę 562.700 euro.

Oni po prostu istnieją Trzy jednostki Z tego produktu, który jest już z Poprzednia generacja (14) iPhone, którego cena przekroczyła pół miliona euro.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *