Jaka jest idealna kolejność, aby ukończyć każdy obszar Zelda Tears w królestwie

Jaka jest idealna kolejność, aby ukończyć każdy obszar Zelda Tears w królestwie

Kiedy poważnie zaczynam się umawiać The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears Mamy duże FAQ: W jakiej kolejności wypełnić cztery regiony? Na tej stronie naszego przewodnika po Łzy Królestwa Odpowiadamy na to pytanie i mówimy Jaka jest najlepsza kolejność wypełniania każdego obszaru. Chodźmy tam!

W jakiej kolejności ukończyć cztery regiony The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears?

Po ukończeniu prologu Wielkiej Wyspy Świtu i przejściu nieco dalej w grze, W ramach misji głównej tzw Wydarzenia w zamku Hyrule Musimy ukończyć cztery główne regiony.

Te cztery obszary możemy odwiedzać i zaliczać w dowolnej kolejności

Mamy cztery tropy, z których możemy wyciągnąć:

Gra „każe” nam zacząć od wioski OrneI chociaż wcześniej mogliśmy udać się do dowolnego z pozostałych trzech regionów, Najlepiej zacząć od głównego zadania Torelli w tym obszarze. Dlatego kolejność, w jakiej zalecamy uzupełnianie regionów, jest następująca:

  1. wieś Orne: Potęga Tureli jest najlepsza w całej grze, ponieważ sprawia, że ​​poruszanie się po Hyrule jest o wiele łatwiejsze i bardziej znośne. Ponadto pomagają nam dotrzeć do miejsc, do których inaczej nie moglibyśmy dotrzeć.
  2. Okolice Al-Zawry: W ramach odpowiedniego głównego zadania otrzymujemy Pancerz Zora, który pozwala nam pływać w pionie przez wodospady. Ponadto siła Saidy pomaga chronić nas przed ekstremalnymi temperaturami.
  3. Zamek Gerudo: Moc Riju jest bardzo przydatna w walce, ale dotarcie do zamku Gerudo może być trudne ze względu na ekstremalne temperatury, więc posiadanie mocy przez Saidę znacznie ułatwia życie.
  4. miasto Goron: Siła Yunobu pomaga nam w walce, zwłaszcza gdy wrogowie są stłoczeni. Jednak nie jest tak użyteczny jak pozostałe trzy i jest całkowicie sytuacyjny.
Wybieramy kolejność według własnego uznania, po tym wszystkim Link będzie prawdziwym potworem

Jak już wiesz, w naszym poradniku The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom pomagamy Ci w wielu najważniejszych aspektach gry. Na przykład zostawiamy ci interaktywną mapę, a także mówimy, jak zdobyć Master Sword. Nie przegap tego!

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *