Javier Cienfuegos oddał swój najlepszy rzut na 76,59 mw Andújar

Javier Cienfuegos Mam akceptowalną ocenę Międzynarodowe Spotkanie Andogar (JAN), Grałem w sobotę. Skończył miotacz młotem z Montijano Czwarte miejsce z najlepszym rekordem 76,59 metraStało się to przy jego trzeciej próbie.

Poziom uczestników był bardzo wysoki i na pewno oboje wystąpią na igrzyskach w Tokio Polski zwycięzca Paul Fdek, Który ustanowił najlepszy rekord świata w roku – 81,62 m, podobnie jak jego rodak Wojciech Novicki, który zajął drugie miejsce z 79,54 m.

Francuz Quentin Pigot zakazał Cienfuegosowi wchodzenia na podium, który zajął trzecie miejsce z 78,99. Extremadura zaczęła nieco wahać się z 74,29, który poprawił się przy drugiej próbie (75,98). Jego najlepsze momenty przyjdą później z klarownym 76,59, który już się nie poprawia, bo w czwartym był dość niski (76,11), aw piątym wyraźnie pokazał swoje noszenie (73,99). Jak zwykle w szóstym i ostatnim miejscu zbyt wiele zaryzykował, aby poprawić sytuację, a rezultatem była próżnia, która zakończyła jego rywalizację.

Cienfuegos zakończył wyścig przed Szwedem Ragnarem Carlsonem (75,87) i jego wielkim rywalem na poziomie hiszpańskim, Pedro Jose Martinem (74,24).

Teraz będzie kontynuował przygotowania do Tokio innymi spotkaniami lekkoatletycznymiOraz udział w Lidze Klubowej z Playas de Castellon i Ultimate Spanish Championship (26-27 czerwca w Nerja).

Od tamtej pory masz jeszcze czas na ustawienie wyglądu Kwalifikacja odbędzie się dopiero 2 sierpnia. W niej będzie szukał miejsca w finale, który będzie w swoim czwartym i będzie to pierwszy raz w karierze, jaki osiągnął po wzięciu udziału w Londynie 2012 i Rio de Janeiro 2016.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *