Jeszcze tego nie wiesz, ale na pewno przyda ci się ten ładny stojak na laptopa firmy Logitech

Jeszcze tego nie wiesz, ale na pewno przyda ci się ten ładny stojak na laptopa firmy Logitech

Nazywa się Casa Pop-Up Desk i bez wątpienia będzie najwygodniejszym wsparciem do pracy z laptopem z dowolnego miejsca, będąc w stanie przenosić akcesoria przechowywane w środku i dobrze zorganizowane.

Oto atrakcyjne rozkładane biurko Casa, najwygodniejsze wsparcie podczas pracy w podróży z laptopem.

Na rynku jest już niezliczona ilość akcesoriów do naszych produktów Narzędzia Oprócz dziesiątek różnych rodzajów wsparcia dla telefonów komórkowych, tabletów i laptopów w wielu formatach, ale bez wątpienia nic takiego Wyskakujące biuro domowe To Logitecha Prezentowane na wybranych rynkach dla Stworzyć potrzebę, której nie mieliśmy Albo myśleliśmy, że go nie mamy.

To jest w rzeczywistości to wsparcie dla laptopów najprawdopodobniej Najlepszy projekt w branży I dla całego rynku niemożność wypoziomowania komputera podczas pracy dla większej wygody, ale też Stań się praktyczną torbą/pudłem do przenoszenia wszystkich akcesoriów Sam komputer jest w dobrym stanie.

w tym Następny film Możesz lepiej zobaczyć wyskakujące biurko Logitech Casa:

Nowa pomoc techniczna firmy Logitech, która jest bardziej przyjazna dla pracy mobilnej To kosztuje dużo pieniędzy179,99 funtów w Wielkiej Brytanii, czyli po aktualnym kursie wymiany Około 208 euro mniej więcej. Jego wydanie było ograniczone, ponieważ w rzeczywistości Sprzedawane tylko w Wielkiej Brytanii, Australii i Nowej Zelandiibez żadnych wieści na ten moment o kolejnych lądowaniach międzynarodowych, które będą musiały chwilę poczekać.

W każdym razie ta cena jest uzasadniona, ponieważ staranny projekt biurka Pop-Up Casa Powinniśmy dodać włączenie do pakietu bezprzewodowej klawiatury Bluetooth i gładzik Dobre dopasowanie Idealnie dopasowuje się do wymiarów skrzyni rozdzielczej, przekształcając zestaw w Idealne akcesorium do pracy zdalnej.

Wyskakujące biuro Kasa, galeria zdjęć

Upewnić się że Znacznie taniej byłoby kupić te trzy produkty osobnooraz bezprzewodową klawiaturę, gładzik i własny futerał, ale bez wątpienia atrakcyjność tego etui/wsparcia firmy Logitech jest Jak dobrze wszystko pasuje i zapewnia wygodę które zapewniają nam mobilność, Złożony do rozmiarów książki Ze wszystkimi akcesoriami przechowywanymi i chronionymi.

W ten sposób pod koniec dnia pracy będziesz mógł Zapisz klawiaturę i klawiaturę „Casa Keys”. zachodzić na siebie „dom z książkami” Wewnątrz „Casa Pop-Up Desk”, które Dodatkowo oferuje kolejną małą szufladę do przechowywania do przewodów, rozmówca lub adaptery.

A jeśli jego projekt wydawał ci się niechlujny, cóż, oprócz tego Możesz wybierać spośród trzech pięknych zestawień kolorystycznychjeden białawy (Nordiccalm), a drugi w kolorze różowym (Czeski rumieniec) i inny w kolorze zielonym/grafitowym (Klasyczny szyk).

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *