Jeździć metrem po nocnym mieście? Mod Cyberpunk 2077 sprawia, że ​​jest to możliwe

Film Cyberpunk 2077 Rozwija się wraz ze swoją społecznością. Wśród najpopularniejszych obecnie modów wyróżnia się system metra, który, jak sama nazwa wskazuje, dodaje system dojazdów po mieście poprzez istniejącą w infrastrukturze sieć. Wielu graczy zastanawiało się, dlaczego oficjalnie nie istnieje. Jeśli zagrasz w to komputerTeraz możesz to wykorzystać dzięki graczom.

To tryb, który dodaje sieć metra w Cyberpunku 2077

KeanuWheeze, twórca zawartości, dodał sieć w pełni funkcjonalnych pociągów wzdłuż torów, które możemy zobaczyć w Night City. Tryb pozwala podróżować między 19 stacjami „Budowane ręcznie” bez czasów ładowania. Licznik jest zintegrowany z grą jako kolejna funkcja, kompatybilna z poleceniami i natywna w interfejsie użytkownika.

Podróż jest bardzo prosta. Udaj się do dowolnej ze wskazanych na mapie stacji i wejdź w interakcję z drzwiami. Krótka teleportacja zabierze Cię na stację, skąd bez problemu możesz dojść na peron. Stamtąd wystarczy poczekać na przybycie następnego pociągu. raz w środku Kamera działa tak, jak w każdym pojeździe. Możesz nawet przełączać się między pierwszą a trzecią osobą.


Następnie zostawiamy Cię na Twojej stronie w Mody Nexusa. Znajdziesz w nim wymagania, które musisz dodać do swoich plików Cyberpunk 2077.

Pamiętaj, że Cyberpunk 2077 jest dostępny na PS4, Xbox One i PC; Kompatybilny z urządzeniami nowej generacji. podczas I kwartał 2022 r. Otrzymasz swoją kopię na PS5 i Xbox Series X | S. Ta aktualizacja Będzie za darmo Dla tych, którzy mają wersję tej samej marki platformy.

Bibliografia: reddit

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *