Joan Canelas gotowa na decydujący mecz z Polską

Latynos lewostronny może zostać nazwany dziś po południu, jeśli Jordi Ribera doceni, po podaniu negatywnego wyniku w dwóch odpowiednich raportach PCR.

Joan Canelas, do dyspozycji Jordiego Ribera

https://www.rfebm.com/

ten Hiszpanie Odzyskiwanie do ważnego meczu z Polską dzisiejszego popołudnia (15:30, Teledeporte) Wszystkie ich ofiary z powodu COVID-19 w Bratysława. Joanna Canelas Będzie dostępna na mecz po negatywnym wyniku dwóch testów PCR określonych w protokole i może zostać wezwana, jeśli trener narodowy uzna, że ​​tak jest. Jordiego Riberę.

35-letni hiszpański lewy obrońca zagrał 210 występów i strzelił 515 bramek dla hiszpańskiej drużyny. W tych Mistrzostwach Europy Canelas strzelił do tej pory 8 bramek i rozdał 6 asyst.

Hiszpania rozgrywa dziś swój czwarty i ostatni mecz rundy głównej przeciwko Polskaw zasadniczym zobowiązaniu wobec ludzi Jordiego Ribery: zwycięstwo lub remis umieściłoby latynoskiego sportowca w półfinale Mistrzostwa Europy w Budapeszcie.


Przeczytaj także

Redakcja

Po 24 latach małżeństwa i 4 dzieci razem, Infanta Cristina i Iñaki Urdangarin postanawiają rozejść się po tym, jak były piłkarz został „przyłapany” w czułej sytuacji ze współpracowniczką o imieniu Ainhoa ​​Armentia, której związek się zacieśnił W ostatnich miesiącach.


Przeczytaj także

EFE

Poziomy

Pokaż komentarze

Pobierz następującą zawartość…

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.