Kim jest Maria Chang, aktorka grająca Sookie w filmie Avatar: Ostatni władca wiatru: biografia, kariera i zdjęcia | Seria Netflixa | nanda nlt | Sława

Kim jest Maria Chang, aktorka grająca Sookie w filmie Avatar: Ostatni władca wiatru: biografia, kariera i zdjęcia |  Seria Netflixa |  nanda nlt |  Sława

Po miesiącach oczekiwania, 22 lutego Netflixa pierwszy występ „Awatar: Ostatni władca powietrza” (po hiszpańsku „Avatar: Ostatni władca powietrza”), będący adaptacją słynnego filmu na żywo Anime Nickelodeon Który był emitowany w sieci w latach 2005–2008.

Poniżej znajduje się historia, która będzie transmitowana przez platformę streamingową obraz symbolicznymłody człowiek z Umiejętność panowania nad czterema żywiołami (wodą, ziemią, ogniem i powietrzem) Został wybrany, aby przywrócić równowagę w obliczu inwazji i zniszczenia zła Naród Ognia.

Oprócz Gordon Cormier w roli Aanga Jako główny bohater w historii pojawiają się także postacie takie jak Daniela Dae Kima Z kolei Władca Ognia Ozai, Kyawintio Ożywiać Kataram.in., m.in Maria Chang jako Sookie.

Maria Zhang zagra Sookie w „Avatar: The Last Airbender” (Zdjęcie: mariaxzhang/Instagram)

1. Kim jest Maria Chang?

Maria Zhang, czyli po chińsku Zhang Zhiyi, to 24-letnia aktorka chińskiego i polskiego pochodzenia z krótkim doświadczeniem filmowym.na który składają się trzy filmy, z których jeden nosi tytuł Marysia Zhang.

Choć aktorka urodziła się w Polsce, od najmłodszych lat podróżowała do Pekinu, gdzie spędziła większość swojego dzieciństwa. Wiele lat później wraz z rodzicami-artystami przeniósł się do Stanów Zjednoczonych i rozpoczął studia na Uniwersytecie Południowej Kalifornii.

2. Karta danych Marii Chang

  • nazwa: Maria Zhang – Zhang Ziyi
  • Data urodzenia: 8 sierpnia 1999 (wiek 24)
  • Miejsce wzrostu: Polska
  • Pracuje: Aktorka
  • wiek: 24 lata
  • narodowość: polskim i chińskim
  • Języki: Polski, Angielski i Chiński
Maria Chang jako Sookie w „Avatar: Ostatni władca powietrza” (zdjęcie: Netflix)

3. Postać Marii Zhang w „AVATAR: THE LAST AIRBENDER”

w Seria NetflixaMaria Chang gra Suki, młodą wojowniczkę z wyspy Kyoshi, przywódczynię klanu wojowników, grupy kobiet zaangażowanych w ochronę swojej wioski i obronę wartości, jakimi są sprawiedliwość i równość.

Suki jest potężną wojowniczką, ekspertką w sztukach walki, skradaniem się i fanką wojny. Dodatkowo, w przeciwieństwie do innych sojuszników Awatara, nie ma on możliwości kontrolowania żywiołów.

4. Filmy i seriale Marii Zhang

Oprócz doświadczenia w teatrze społecznym aktorka wzięła udział w trzech filmach. Pierwszym w 2018 roku był „Ciągłość„, co przypisano Marysi Zhang. W następnym roku był częścią „droga Mamo„W roli Vivian, a w 2021 roku dołączyła do zespołu roboczego”Wszystko, czego kiedykolwiek pragnąłem„.

Oprócz filmów chińska aktorka wystąpiła także w 5 odcinkach w internetowej komedii „WorkInProgress”.

5. Maria Chang na Instagramie

Więcej informacji o awatarze

JAK OGLĄDAĆ „AVATAR: OSTATNI AIRBENDER”?

Awatar: Ostatni mag powietrza„Dostępne w serwisie Netflix od czwartku, 22 lutego 2024 r., więc aby obejrzeć wszystkie osiem odcinków wydarzenia na żywo, wystarczy subskrybować popularną platformę streamingową.

Podsumowanie „Awatara: Ostatni władca powietrza”

Chłopiec twierdzi, że jest kolejnym Awatarem, więc musi nauczyć się panować nad czterema żywiołami i ocalić świat przed wojną z wrogiem równie ambitnym, co bezwzględnym.„, czytamy .

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *