Klasyczna gra Call of Duty odrodziła się na konsoli Xbox z ponad 200 000 jednoczesnych graczy

Klasyczna gra Call of Duty odrodziła się na konsoli Xbox z ponad 200 000 jednoczesnych graczy

Kilka dni temu, dość niespodziewanie, Activision Naprawa Powodzenia Z klasycznych wykonań Wezwanie do służby Aby była w pełni dostępna dzięki kompatybilności wstecznej dla nowoczesnych konsol, takich jak Xbox Series X / S lub Xbox One. Akcja ta pozwoliła na powrót do trybów multiplayer z ukochanych tytułów, takich jak m.in czarne ops call of duty Również Call of Duty Modern Warfare.

Teraz stało się jasne, że Wspólnota Od tamtej pory nie mogę się doczekać Wezwanie do służby Ze złotej ery sagi pełnej graczy, którzy chcą przypomnieć sobie niektóre z najlepszych tytułów opracowanych przez Activision Blizzard Studios: Jak czytamy w graczI czarne ops call of duty Przekroczyła liczbę 120 000 jednoczesnych graczychwila Call of duty modern warfare 3 Gra w nią około 80 000 osób. Również Call of Duty: Black Ops 2 Ma sporo jednoczesnych graczy, dokładniej ponad 11 500.

Święto eposu Wezwanie do służby

Wzrost konkurencji Połączony z tych klasycznych rat Wezwanie do służby Zbiega się to z dwoma ważnymi momentami: pierwszym i najbardziej oczywistym jest to Zakup Activison przez Microsoft przez Blizzarda Poruszaj się po właściwym torze (Stany Zjednoczone go nie powstrzymają, a firma Sony doszła do porozumienia w sprawie zachowania tej sagi Wezwanie do służby na ich konsolach), a druga jest właśnie taka Wszystkie te gry są na sprzedaż w Sklepie Xbox za pomocą Rabaty do 70%. To doskonałe wymówki, aby zamienić tę chwilę w w pełni epicką uroczystość. Wezwanie do służby i jego nowy związek z Xboksem.


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *